Zespoły okręgówki poznały rywali w walce o IV ligę

Piłka nożna 26 lutego 2015 1 Komentarz

W styczniu w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie, odbyło się losowanie par barażowych dla wicemistrzów lig okręgowych z województwa mazowieckiego. Przedstawiciel ciechanowsko-ostrołęckiej "okręgówki" nie będzie miał łatwego zadania.

W styczniu w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie, odbyło się losowanie par barażowych dla wicemistrzów lig okręgowych.

Wicemistrz ligi rozegra dwumecz o awans do IV ligi z drugą drużyną I grupy stołecznej LO, którą obecnie jest Drukarz Warszawa. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w środę, 24 czerwca o godz. 18.00. Rewanż w sobotę, 27 czerwca o godz. 17.00.

Do IV ligi mazowieckiej bezpośrednio awansuje zwycięzca ligi okręgowej. Obecnie fotel lidera należy do Korony Ostrołęka. Na miejscu barażowym znajduje się KS CK Troszyn, inny klub z powiatu ostrołęckiego - Tęcza Łyse - dokonał sporych wzmocnień i również planuje atak na wysokie pozycje w lidze. Podopieczni Kazimierza Puławskiego są obecnie na miejscu szóstym.

Pary barażowe:

LO Radom – LO Warszawa II
LO Ciechanów – LO Warszawa I
LO Siedlce – LO Płock

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
12:31, 27 lutego 2015

łyse

przyjazne ustosunkowanie do łysych mile widziane ale proszę nie mylić liczby pojedynczej z mnogą,bo kaliszewski=1,kto więcej?,a ubyło 2-3 wiec beda walczyc chyba bo to Tecza!,ale nie wywierac presji.
Za mało ludzi na tyle meczy.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.