Złoto i srebro Zuzi Zecer na OMDO w Warszawie

Pływanie 12 kwietnia 2022 0 Komentarzy

W sobotę 9 kwietnia odbyły się piąte eliminacje ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu Od Młodzika Do Olimpijczyka w sezonie 2021/2022. Na pływalni 50 m Warszawianka - Wodny Park w Warszawie w dwóch blokach uczestniczyło ponad 800 zawodniczek i zawodników z 66 klubów z Polski. Reprezentacja klubu UKS Piątka Ostrołęka składała się z dwójki młodych zawodników - Zuzanny Zecer oraz Antoniego Golana.

  • Zuzia Zecer zdobyła złoty medal na 50 m stylem motylkowym z czasem 38,02 oraz srebrny medal na 50 m stylem dowolnym z czasem 34,70. W obu startach młodziutka pływaczka poprawiła rekordy życiowe.
  • Antek Golan popłynął 50 m stylem dowolnym z czasem 37,93, zajmując 16. miejsce. W drugim starcie na 50 m stylem grzbietowym z czasem 46,54 zajął 18. miejsce.W obu startach młody pływak również poprawił rekordy życiowe.

Cieszymy się bardzo że za nami jest już piąta edycja prestiżowych zawodów pływackich, w których to nasi młodzi pływacy po raz kolejny poprawili rekordy życiowe i udowodnili że swoimi wynikami nie tylko będą mieli wpływ na popularyzację pływania wśród najmłodszych mieszkańców Ostrołęki, ale także będą doskonałą promocją dla miasta

- podsumowuje trener Andrzej Pyskło.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.