zdjecie 2298
zdjecie 2298

Zmiana trenera rezerw Korony Ostrołęka!

Piłka nożna 28 marca 2018 11 Komentarzy

Michał Robaszkiewicz nie jest już trenerem Korony II Ostrołęka. Dotychczasowy szkoleniowiec drugiej drużyny żółto-niebieskich zrezygnował z pełnionej funkcji po przegranym 2:8 pierwszym meczu rundy wiosennej z WKS Mystkówiec Stary. Znany jest już jego następca.

Michał Robaszkiewicz nie jest już trenerem Korony II Ostrołęka. Dotychczasowy szkoleniowiec drugiej drużyny żółto-niebieskich zrezygnował z pełnionej funkcji po przegranym 2:8 pierwszym meczu rundy wiosennej z WKS Mystkówiec Stary. Znany jest już jego następca.

Jak poinformował klub OTS Korona Ostrołęka, schedę po Robaszkiewiczu przejmie Paweł Samsel. Asystent trenera Marcina Truszkowskiego z pierwszej drużyny w roli szkoleniowca drugiej drużyny zadebiutuje już w najbliższy piątek o 15.30 meczem derbowym z Narwią Ostrołęka - spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa.

Korona II Ostrołęka jest liderem B Klasy z dorobkiem 31 punktów, wiceliderem jest ostrołęcka Narew, mająca na swoim koncie taką samą liczbę punktów. Piątkowy mecz zapowiada się więc niezwykle ciekawie. W naszej ankiecie na Facebooku pytamy: kto wygra najbliższe derby Ostrołęki? Głosujcie.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
11:28, 28 marca 2018

Kibic

Zmiencie godzinę rozpoczęcia  spotkania na późniejszą  tylko ktoś złośliwy  albo nienormalny  mógł  wymyślić  taką  godzine  


...
11:34, 28 marca 2018

Gość

A z przecieków na trybunach podczas meczu z Łomiankami można było wywnioskować że Tomaszek miał zastąpić Robaszkiewicza


...
12:08, 28 marca 2018

Infogosc

Trener Tomasz Słowik napewno zastąpi Pawła Samsla zaraz po derbikach Ostrołęki. Jest to już pewne.  


...
12:44, 28 marca 2018

Gość

żebyś się nie pomylił


...
13:05, 28 marca 2018

Ławy

Pewne to jest to że Tomek pisze pod każdym artykułem sportowym komentarze. Bo chciałby gdzieś posadkę dostać.  


...
13:56, 28 marca 2018

Anonim Gość

Proponuję założenie obowiązkowej rejestracji kont na eO. Wówczas każdy będzie się musiał jakoś podpisać i będzie można powiązać konto z komentarzami. Teraz jest tak, że sobie "anonimy" i "goście" wypisują co chcą i po parę razy pod jednym tekstem. Także szkoleniowcy i piłkarze. A w panelu obowiązkowe imię, nazwisko i skan dowodu tożsamości do wglądu redakcji. GWARANTUJĘ, ze wszelkie hejty i oszczerstwa by zniknęły,  bo łatwo się bluzga będąc niby anonimowym a pod imieniem i nazwiskiem to wszyscy potulni jak baranki


...
14:17, 28 marca 2018

kolega

Ludzie nie każdy który ma już papiery nadaje się na trenera i może  prowadzić drużyny seniorskie od razu odnosi sukcesy  można dać kilka przykładów. Troszyn z wieloma pilkarzami czwartoligowymi walczy co rok o środek tabeli narolewski sobie nie poradził w rzekuniu puławski pierwszy mecz w lidze przegrał 6-0 trzeba dać szanse samslowi  


...
15:02, 28 marca 2018

Anonim Gość jeszcze raz

"Troszyn z wieloma piłkarzami czwartoligowymi"

to nie są piłkarze czwartoligowi tylko co najwyżej piłkarze o doświadczeniu czwartoligowym. fakt że grają od kilku lat w środku okręgówki powinien im dać do zrozumienia że są na poziomie średniej drużyny okręgówki. ale nie... głowy wysoko wypięte, ręce po kasę wystawione do przodu, tylko jakoś poziomu nie poprawiają


...
15:18, 28 marca 2018

cyps

Drużyny z ekstraklasy mecze przekładają bo wypada w WIELKI PIĄTEK ale tutaj jest B klasa


...
15:21, 28 marca 2018

Gość

Uważam, że przez te zawirowania delikatnym faworytem meczu jest Narew. Tylko ciekawe jak poradzą sobie z presją w takim meczu.  


...
15:32, 28 marca 2018

kibic

Do anomima.Widze ze kolega chcę zeby czasy komuny wrociłySerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.