Zmiana trenera w Jantarze Ostrołęka

Piłka nożna 08 sierpnia 2018 3 Komentarze

Paweł Zyśk nie będzie już trenerem piłkarek Jantaru Ostrołęka. Klub poinformował o jego rezygnacji z funkcji szkoleniowca. Piłkarki Jantaru w III lidze poprowadzi trener Beata Majewska.Trener Paweł Zyśk prowadził Jantarki od października 2016 roku. W sezonie 2016/17 ostrołęczanki pod jego wodzą zajęły ósme miejsce w II lidze, drugi sezon był mniej udany - piłkarki Jantaru zajęły 10. miejsce i spadły do III ligi.

- Trener Paweł Zyśk podjął decyzję o rezygnacji z funkcji trenera pierwszego zespołu Jantarek. Zarząd klubu, zawodniczki oraz kibice serdecznie dziękują trenerowi za ogromne poświęcenie i zaangażowanie na rzecz naszych piłkarek. Powodami tej decyzji są sprawy prywatne. Trener pracował z naszymi zawodniczkami od ponad dwóch lat. Jego wkład w rozwoju piłki nożnej kobiet w naszym regionie jest ogromny. Trenerze życzymy powodzenia w życiu prywatnym oraz tym sportowym - czytamy w komunikacie klubu.

Jednocześnie klub Jantar ogłosił, że zawodniczki w nadchodzącym sezonie poprowadzi trener Beata Majewska. Sezon w III lidze startuje 1 września - zobacz terminarz.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
17:01, 08 sierpnia 2018

Amator

Myślę że objęcie stanowiska trenera przez osobę która trenowała bez sukcesów małe dzieci i ukończyła 1 kurs PZPN który de facto nie daje większej wiedzy nie jest do końca przemyślana decyzją. Mimo tego życzę klubowi powodzenia.  

ocena: -         zgłoś
...
17:33, 08 sierpnia 2018

Kin

Decyzja o obsadzie trenera chyba tylko pokazuje jak źle się dzieje w klubie. Tak czy inaczej powodzenia.

ocena: -         zgłoś
...
20:59, 08 sierpnia 2018

Gitara

Panie Prezesie prosimy dopuścić młodszych do zarządu pozwolić zerknąć w finanse i odbudować stare dobre czasy które Panu zawdzięczamy.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.