Zmiany w Narwi. Były kapitan zaprezentowany w nowym klubie

Piłka nożna 11 marca 2023 7 Komentarzy

Bartłomiej Ziemak, który do niedawna był ważną postacią ostrołęckiej Narwi, został zaprezentowany jako nowy zawodnik ŁKS Łomża. Do łomżyńskiego klubu przeszedł na zasadzie wypożyczenia z niebiesko-czerwonych, z możliwością transferu definitywnego wiosną.

W rundzie jesiennej Ziemak zagrał w 14 spotkaniach Narwi, w których strzelił 8 bramek, w tym 5 z rzutów karnych. Zaliczył też 4 asysty, a łącznie na boisku spędził 1189 minut. W przerwie między rundami na linii zawodnik-klub zaiskrzyło, co spowodowało, że dalsza współpraca nie była już możliwa. Kiedy stało się jasne, że Ziemak wiosną w Narwi nie zagra, najpierw został zaprezentowany jako trener grup młodzieżowych w Koronie Ostrołęka, a teraz wiadomo już, jaki klub będzie reprezentował na boisku.

Bartłomiej Ziemak występował będzie w ŁKS Łomża, który jest liderem podlaskiej IV ligi i zmierza po awans. Rundę jesienną ŁKS rozpocznie w niedzielę 12 marca meczem ze Spartą Szepietowo. Do Łomży Bartłomiej Ziemak trafia na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu, ale z możliwością transferu definitywnego po zakończeniu okresu wypożyczenia.

Transfery Narwi Ostrołęka przed rundą wiosenną 2022/23

Z Narwią Ostrołęka po rundzie jesiennej pożegnali się jeszcze: Maciej Kowalski (zagra w Olimpii Olsztynek), Kevin Karwowski i Maciej Staszczuk (obaj wypożyczeni do KS Śniadowo), Marcin Kraska (rozwiązanie kontraktu, ma zagrać w MKS Przasnysz), Seweryn Strzelec (przeszedł do Granicy Kętrzyn) i Kacper Niedźwiecki (wypożyczony do KS Wasilków). Wszystko wskazuje na to, że wiosną w Narwi nie zobaczymy też Jakuba Żyznowskiego oraz Piotra Dąbrowskiego, który ma wyjechać do pracy za granicą.

Do Narwi przyszli z kolei Orchan Faracov z Azerbejdżanu, dwóch Brazylijczyków - Cassio i Bruno, po kontuzji wracają Mateusz Maciuszko, Kacper Stepnowski i Przemysław Olesiński, a z drużyny juniorów do pierwszego zespołu wkraczają Kacper Domian i Karol Pierzchała.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
19:02, 11 marca 2023

Natalka i Madzia

Dziękujemy Panie Prezydencie

ocena: -         zgłoś
...
19:28, 11 marca 2023

Prezydent

Nie ma sprawy, decyduje Prezes, ale w tej sytuacji gratulujemy Bartłomiejowi transferu i życzymy jak najlepiej.  

ocena: -         zgłoś
...
19:33, 11 marca 2023

Jasio

Zalicza spory awans sportowy  

ocena: -         zgłoś
...
19:37, 11 marca 2023

Nowy

Za Mare ,też dziękujemy  .......

ocena: -         zgłoś
...
19:48, 11 marca 2023

Gość

A co z Mara?  

ocena: -         zgłoś
...
10:12, 12 marca 2023

Xyz

Bartek jako piłkarz prezentuje ogromną pewność siebie, ewidentnie stara się być jak największym profesjonalistą w tym co robi. Jestem przekonany, że te ,,zaiskrzenie,, między nim a kublem wynikło z polityki tego the bila Staniórskiego  

ocena: -         zgłoś
...
16:04, 12 marca 2023

Rysiek

Gratulacje Bartek
Dobra decyzja.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.