zdjecie 3111

Zmiany w tabeli Nocnej Ligi Futsalu. Piąta kolejka już dziś

Piłka nożna 09 stycznia 2015 Komentarzy

Komisja sędziowska Nocnej Ligi Futsalu dokonała korekty w tabeli rozgrywek. Wszystko za sprawą nieuprawnionego gracza, który występował w jednym z zespołów. Już dziś odbędą się mecze piątej kolejki rozgrywek.

Komisja sędziowska Nocnej Ligi Futsalu dokonała korekty w tabeli rozgrywek. Wszystko za sprawą nieuprawnionego gracza, który występował w jednym z zespołów. Już dziś odbędą się mecze piątej kolejki rozgrywek.

- Informujemy, iż w ostatnim czasie do organizatorów NLF wpłynęły liczne protesty drużyn odnośnie wieku młodego piłkarza, grającego w zespole Izolator Boguchwała Ostrołęka - informują organizatorzy.

Po sprawdzeniu protokołów meczowych komisja sędziowska stwierdziła udział nieuprawnionego zawodnika (wiek poniżej 18 lat) w trzech dotychczasowych kolejkach NLF. Po rozmowie z kierownictwem zespołu, do chwili obecnej zespół nie przedstawił organizatorom dokumentu potwierdzającego pełnoletność swojego gracza. Jest to równoznaczne z udziałem nieuprawnionego zawodnika w rozgrywkach NLF. W związku z tym mecze pierwszej, drugiej i trzeciej kolejki z udziałem zespołu Izolatora Boguchwała Ostrołęka zostały zweryfikowane jako walkowery dla rywali. Zespół Izolatora z zerowym dorobkiem zajmuje więc piętnaste miejsce w tabeli.

Już dziś w hali im. Arkadiusza Gołasia odbędzie się piąta kolejka NLF. Początek meczów o godzinie 20.00. Poniżej przedstawiamy plan gier.

1.   20.00     AKADEMIA MALUCHÓW Ostrołęka (16) - AUTO-KASACJA Ławy (4)
2.   20.35     IZOLATOR BOGUCHWAŁA Ostrołęka (15) - DEPTUŁA STACJA PALIW Kadzidło (2)
3.   21.10     BRONX Olszewo-Borki (8) - ZIS MRÓZ TACHO-TRANS Ostrołęka (3)
4.   21.45     LKS OLSZEWO-BORKI (9) - TARTAK GRAB-BUD Pienice (5)
5.   22.20     KURPIK Kadzidło (13) - CICHY TUPOT Różan (10)
6.   22.55     KGB Ostrołęka (7) - GOKSiR Goworowo (6)
7.   23.30     FC KURPIE Baranowo (11) - KS CK TROSZYN (1)
8.   00.05     REVO COSMETICS Olszewo-Borki (12) - LKS ŁĘG PRZEDMIEJSKI (14)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.