"Zrobiliśmy to, chłopcy. Pięć lat ciężko na to pracowaliśmy"

Piłka ręczna 27 marca 2022 0 Komentarzy

Młodzicy Diamentu Ostrołęka w fenomenalny sposób przypieczętowali mistrzostwo Mazowsza. Wygrali trzynasty ligowy mecz z rzędu i przypieczętowali triumf w lidze wojewódzkiej.

Dla zawodników Diamentu był to najważniejszy mecz w sezonie, ponieważ wygrana pozwoliłaby przypieczętować mistrzostwo w lidze. Już w 4. minucie ostrołęczanie prowadzili 4:1, a pierwszą połowę zakończyli prowadzeniem 14:12. W drugiej odsłonie podopieczni trenera Radosława Blocha powiększyli przewagę i wygrali 27:20. Po meczu przyszedł czas na fetę i dekorację.

Wielki sukces osiągnęli: Filip Mulawka, Jakub Gotlib, Seweryn Sypiański, Kacper Żebrowski, Krzysztof Minota, Maciej Minota, Eryk Pawłowski, Bartosz Szelkowski, Filip Aleksiejuk, Gabriel Bieniek, Adam Głażewski, Kamil Podolak, Rafał Jędrzejewski, Maksymilian Sienkiewicz, Wiktor Damięcki i Bartosz Czartoryski.

- Zrobiliśmy to, chłopcy. Pięć lat ciężko na to pracowaliśmy - napisano ze wzruszeniem na klubowej stronie.

Ceremonię wręczenia pucharu i medali poprowadził komisarz rozgrywek WMZPR Dawid Langowski.

Źródło: UKS Diament Ostrołęka