Zuzia i Antek popłynęli po medale w stolicy

Pływanie 17 czerwca 2022 0 Komentarzy

W niedzielę 12 czerwca zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka - Zuzanna Zecer i Antoni Golan zaliczyli kolejny udany start w jubileuszowych XV Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy. W rywalizacji na pływalni OSiR "Pingwin" uczestniczyło ponad 150 zawodniczek i zawodników z 22 klubów Mazowsza.

Zuzia zdobyła jeden złoty medal na 50 m stylem dowolnym z czasem 34,10 oraz jeden srebrny medal na 100 m stylem zmiennym z czasem 1:25,97 (rekord życiowy). - W klasyfikacji końcowej rocznika 2012 młoda pływaczka za najlepszy wynik jednej konkurencji otrzymała statuetkę - informuje klub.

Antek zdobył srebrny medal na 50 m stylem grzbietowym z czasem 43,54 (rekord życiowy) oraz zajął czwarte miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 38,36

- Duże brawa należą się naszym pływakom że pomimo zmęczenia po sobotnich zawodach to zaprezentowali się w niedziele bardzo dobrze, zdobywając trzy medale - czytamy w klubowym podsumowaniu.

Źródło: UKS Piątka Ostrołęka