Zwycięska passa kadetek Nike Ostrołęka! (zdjęcia)

Siatkówka 11 listopada 2019 2 Komentarze

Dwa ostatnie mecze kadetek OTPS Nike Ostrołęka zakończyły się zasłużonymi zwycięstwami. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego na własnym boisku pokonały GLKS Nadarzyn i MOS Wola Warszawa.

W piątkowym meczu z Nadarzynem zawodniczki Nike nie dały rywalkom żadnych szans - już w pierwszym secie mieliśmy pokaz siły Nike, który zakończył się wygraną w secie... 25:7. W kolejnych odsłonach również zawodniczki Nike były wyraźnie lepsze (25:21, 25:22) i zakończyły mecz wygraną 3:0. W galerii znajdziecie zdjęcia z tego meczu.

Z kolei w sobotę rywalkami zespołu Nike był faworyzowany zespół MOS Wola Warszawa. Pierwszy set padł łupem gości 19:25, ale w kolejnych setach to gospodynie były lepiej dysponowane - wygrały do 20, 22 i 21, a w całym meczu 3:1!

Dwa mecze, sześć punktów i awans w tabeli - obecnie kadetki OTPS Nike zajmują czwarte miejsce z dorobkiem 16 "oczek". Oby tak dalej.