Zwycięski weekend Nike Ostrołęka! Wygrały kadetki i juniorki

Siatkówka 06 października 2019 4 Komentarze

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą bardzo udany weekend w rozgrywkach młodzieżowych. Zwyciężyły zarówno kadetki w I lidze mazowieckiej, jak i juniorki w II lidze mazowieckiej.

Jako pierwsze do gry przystąpiły kadetki, występujące w I lidze mazowieckiej. Zawodniczki prowadzone przez trenera Dariusza Werpachowskiego zanotowały kolejne ligowe zwycęstwo, zwyciężając 3:1 (25:20, 21:25, 25:23, 25:21). Jak widać po wynikach setów - łatwo nie było. Najważniejsze są jednak ligowe punkty i awans w tabeli - zawodniczki Nike zajmują 4. miejsce.

zdjecie

Zespół Nike ma też za sobą debiut w II lidze mazowieckiej juniorek. Na początek zawodniczki z Ostrołęki stoczyły dreszczowiec z Plasem Warszawa, choć nic nie zapowiadało takiego scenariusza po dwóch setach, w których gospodynie wygrały do 9 i 11. Kolejne dwa sety padły łupem Plasu, a w tie-breaku kolejny raz mieliśmy wielkie emocje i wygraną Nike 15:13. Jak na początek - całkiem nieźle!