Zwycięstwo w Ciechanowie! Trzy punkty dla ostrołęckiej Korony

Piłka nożna 11 listopada 2018 13 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała MKS Ciechanów 1:0 w meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej, gr. północnej. Ostrołęczanie rundę jesienną zakończyli na 11. miejscu w tabeli.

Mecz w Ciechanowie rozstrzygnęli Maciej Staszczuk i Karol Górski. Ten pierwszy wpisał się na listę strzelców już w 12. minucie, drugi ustalił wynik meczu dwie minuty po przerwie.

MKS Ciechanów - Korona Ostrołęka 0:2 (0:1)
Bramki: 12. Staszczuk, 47. Górski

Korona: Łyziński - Skorupka, Górski, D. Jastrzębski, Borkowski, Dzbeński (89. Buchalski), Słowik (72. Nosek), Kowalczyk, Dzwonkowski, Muchin (63. Laska),  Staszczuk