Zwycięstwo w stolicy. Ważne trzy punkty Trójki Ostrołęka (tabela)

Piłka ręczna 01 lutego 2021 0 Komentarzy

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka w drugiej części sezonu II ligi. W ostatnim meczu trzy punkty przywieźli z Warszawy.

Choć to gospodarze na początku meczu wyszli na dwubramkowe prowadzenie (5:3 w 7. minucie), to jednak od tego momentu Trójka przeważała. W 10. minucie podopieczni Rafała Niećki wyszli na prowadzenie i nie oddali go już do samego końca. Spora w tym zasługa Kamila Ludwiczaka, który był najskuteczniejszym zawodnikiem meczu i rzucił aż 11 bramek.

Skończyło się pewną wygraną 32:28 i tym samym można było przekazać kibicom dobre wieści:

AZS-AWF Warszawa - Trójka Ostrołęka 28:32 (15:18)

Trójka: Szurnicki, Kiwak, Szuba, Świerżewski 1, Zieliński, Ludwiczak 11, Prekiel, Dmowski 6, Niećko 4, Wiśniewski 3, Frąckiewicz, Potępa 2, Gąska 1, Pachucki 1, Murawski 3, Łoziński