zdjecie 1166
zdjecie 1166

Zwycięstwo w takim rankingu to zaszczyt, ale nie spoczywamy na laurach

Inne 07 stycznia 2017 0 Komentarzy

Klub Kolarski 24h w nietypowy sposób podsumowuje... lokalne media. Od lat klub prowadzi klasyfikację mediów, które promują kolarstwo poprzez zamieszczanie artykułów. Klasyfikację za 2016 rok wygrał serwis eOstroleka.pl z 23 artykułami kolarskimi na koncie.

Klub Kolarski 24h w nietypowy sposób podsumowuje... lokalne media. Od lat klub prowadzi klasyfikację mediów, które promują kolarstwo poprzez zamieszczanie artykułów. Klasyfikację za 2016 rok wygrał serwis eOstroleka.pl z 23 artykułami kolarskimi na koncie. To nie jedyny sukces naszego serwisu.

Sport jest jednym z najbardziej poczytnych serwisów tematycznych w naszym portalu. Staramy się dostarczać informacji zarówno ze sportu seniorów, jak i młodzieżowego. To ważne, bowiem młodzież podchodzi do swoich zadań z wielką pasją i promowanie ich działań jest największą przyjemnością. Przedstawmy trochę liczb.

W 2016 roku zanotowaliśmy 911 tysięcy odwiedzin. Najlepszym miesiącem był grudzień - 120 tysięcy odwiedzin, najsłabszym - styczeń (46 tysięcy). To wynik lepszy od 2015 roku, w którym zanotowaliśmy 742 tysiące odwiedzin. Co ważne, liczba użytkowników naszego serwisu sportowego stale rośnie i zakładamy, że w 2017 roku świętować będziemy przekroczenie miliona odwiedzin rocznie. Ważnym elementem tej układanki jest też Facebook i strona SPORTowa Ostrołęka, będąca najszybciej rozwijającym się fanpage'm sportowym w regionie. Zamieszczamy tam informacje z naszego serwisu, a także ciekawostki w formie zdjęć czy wideo. Lubi nas już ponad 1780 osób i mamy nadzieję, że w 2017 roku rychło przekroczymy 2 tysiące, a może nawet "dobijemy" do 3?

Dużą rolę odgrywają same kluby sportowe, które bardzo chętnie współpracują z nami i wysyłają nam materiały. To ważne, bowiem nie zawsze możemy być np. na wyjazdowych startach ostrołęczan, a i znalezienie wyników często jest nie lada wyczynem. Dlatego dziękujemy wszystkim trenerom, zawodnikom i kibicom, którzy chcą promować swoje kluby i wysyłają nam materiały do publikacji. Liczymy na owocną współpracę również w 2017 roku. Przypominamy, że na Wasze zgłoszenia, materiały, sugestie, propozycje itd. czekamy pod adresem mailowym sport@eostroleka.pl.

To nie koniec niespodzianek - być może już wkrótce nasz serwis sportowy zmieni się nie do poznania. Pracujemy nad nowym, bardziej funkcjonalnym wyglądem oraz wyodrębnieniem sportu jako oddzielnego modułu. Chcemy wprowadzić także parę nowinek technicznych. Wszystko po to, by korzystanie z naszej strony było jeszcze bardziej wygodne.

Klubowi Kolarskiemu 24h dziękujemy za wyróżnienie, wszystkim innym użytkownikom dziękujemy za odwiedzanie naszego serwisu i zapraszamy już wkrótce po kolejne informacje.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.