zdjecie 266

4. kolejka B-Klasy. Korona wciąż niepokonana

Piłka nożna 22 września 2015 Komentarzy

Korona II Ostrołęka nadal przewodzi tabeli najniższej klasy rozgrywek piłkarskich w regionie. W 4. kolejce B-Klasy ostrołęckiej podopieczni Michała Noska wygrali 2:1 z GKS Pokrzywnica. Ciekawie było również w derbach powiatu ostrołęckiego, w których Świt Baranowo wygrał z GLKS Lelis. Zobacz pełen raport z meczów naszych drużyn.

Korona II Ostrołęka nadal przewodzi tabeli najniższej klasy rozgrywek piłkarskich w regionie. W 4. kolejce B-Klasy ostrołęckiej podopieczni Michała Noska wygrali 2:1 z GKS Pokrzywnica. Ciekawie było również w derbach powiatu ostrołęckiego, w których Świt Baranowo wygrał z GLKS Lelis. Zobacz pełen raport z meczów naszych drużyn.

Niespodziewaną wyjazdową porażkę z KS Pniewo zanotował Orz Goworowo. Trener Bartosz Dziełak miał do dyspozycji jednak tylko jedenastu graczy i po przerwie piłkarze z Goworowa opadli z sił, oddając pole gry niżej notowanemu rywalowi. Dla Pniewa było to pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach.

Derby powiatu ostrołęckiego pomiędzy GLKS Lelis a Świtem Baranowo przyniosły kibicom sporo emocji. Przez większość spotkania toczyła się bardzo wyrównana walka i żadna z drużyn nie była w stanie trafić do siatki. Impas przerwał Michał Abramczyk, dając prowadzenie Świtowi w 78. minucie. Goście podwyższyli na 2:0 w 85. minucie za sprawą doświadczonego Krzysztofa Chodkowskiego i takim wynikiem mecz się zakończył.

Liderem B-Klasy ostrołęckiej jest Korona II Ostrołęka. Tym razem ostrołęczanie objęli prowadzenie w meczu z GKS Pokrzywnica już w 25. minucie za sprawą Sebastiana Parzycha. Niebiesko-żółci po przerwie zostali jednak zaskoczeni przez Rafała Krzyżewskiego, przez którego Kamil Rymek musiał wyciągać piłkę z siatki. Remis 1:1 nie był jednak zadowalającym wynikiem dla Korony i podopieczni Michała Noska postarali się o zwycięską bramkę. Jej autorem w 65. minucie był Kamil Rupacz, Korona nadal zachowuje status niepokonanej drużyny w B-Klasie.

4. kolejka B-Klasy ostrołęckiej:

KS Pniewo - ORZ Goworowo 3-1 (0-1)
K. Zacharski 56, Świątkowski 62, P. Zacharski 84 - Brzozowski 45

ORZ: Wojciechowicz - Brzozowski, Bukowski, Drabot, C. Gęsich, Sz. Gęsich, T. Gęsich, Grabowski, Owczarski, Sujkowski, Szpont.

GLKS Lelis - ŚWIT Baranowo 0-2 (0-0)
Abramczyk 78, Chodkowski 85

GLKS: Dziczek - Arcichowski, Bednarczyk (46' Kwiatkowski), Grala (76' Żebrowski), Markowski, Mróz, Dar. Prusaczyk, Dam. Prusaczyk, Stachurski, Tumiński (46' Zalewski), Ziemek.

ŚWIT: Darmochwał - Chodkowski, Dawid (82' J. Gąska), Dobrzyński (87' Pieńkos), Duszak, Fąk, W. Gąska, Grabowski (46' Abramczyk), Ogonowski, Olender (86' Ogonowski), Zarjewski.

KORONA II Ostrołęka - GKS Pokrzywnica 2-1 (1-0)
Parzych 25, Rupacz 65 - Krzyżewski 56

KORONA: Rymek - Borkowski, Brodowski, Dąbrowski (72' Załęski), Kaczyński, Kubat, Ludwiczak, Majewski, Ostrowski, Parzych (60' Napiórkowski), Rupacz.  

Pozostałe wyniki 4. kolejki:

FC 2013 Różan 1-3 WKS Mystkówiec Stary
GKS Andrzejewo 2-1 Iskra Zaręby Kościelne

Tabela:

1. Korona II Ostrołęka - 12;
2. Świt Baranowo - 9;
3. GKS Max Rol Andrzejewo - 9;
4. GLKS Lelis - 6;
5. WKS Mystkówiec Stary - 6;
6. Iskra Zaręby Kościelne - 6;
7. Orz Goworowo - 4;
8. GKS Pokrzywnica - 3;
9. KS Pniewo - 3;
10. FC Różan - 1

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.