A Klasa: Aldo Bartnik był blisko wygranej. Zdecydowały ostatnie akcje [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 23 maja 2022 1 Komentarz

W 22. kolejce A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej zespołom z powiatu ostrołęckiego nie udało się zdobyć punktów. Zarówno ULKS Ołdaki, jak i Aldo Bartnik Myszyniec, mierzyły się z czołowymi zespołami ligi.

ULKS Ołdaki wrócił na własne boisko, ale to nie pomogło w starciu z Wkrą Sochocin. W 14. minucie wynik meczu otworzył Radosław Jakubiak, w drugiej połowie bramkę dorzucił Robert Niepytalski i to Wkra wywiozła trzy punkty, potwierdzając tylko swoje ambicje na awans do wyższej ligi.

Niezwykle dramatyczny przebieg miał mecz GKS Gumino z Aldo Bartnikiem Myszyniec. Przez większą część meczu utrzymywał się wynik 2:1 dla Bartnika po bramkach Pawła Balcerczyka i Macieja Markowskiego. W samej końcówce meczu (90. i 93. minuta) bramki dla GKS strzelił jednak Patryk Skórczyński, stając się bohaterem tego meczu i przechylając szalę zwycięstwa na korzyść GKS. Myszynieccy piłkarze wrócili więc bez punktów.