A-Klasa: Kurpik Kadzidło bez punktów w Strzegowie

Piłka nożna 22 marca 2016 Komentarzy

Kurpik Kadzidło przegrał z GKS Strzegowo 1:2 w wyjazdowym spotkaniu 14. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Arkadiusza Chmielewskiego zagrali słabszą pierwszą połowę meczu, przez co trudno było później odrobić straty.

Minusem Kurpika w sobotnim meczu była także wąska ławka rezerwowych, do Strzegowa na mecz z sąsiadem w ligowej tabeli udało się jedynie piętnastu graczy. Trener Chmielewski nie miał więc dużego pola manewru, lecz gracze z Kadzidła ambitnie podeszli do starcia z mocnym przeciwnikiem, tym bardziej, że na własnym stadionie Kurpik uległ temu zespołowi 0:2.

Żądza rewanżu nie przełożyła się jednak na wynik spotkania. Już w 10. minucie bramkę dla zespołu gospodarzy strzelił Daniel Gatyński, dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Damian Kędzierski. Do przerwy GKS prowadził różnicą dwóch goli, lecz tuż po zmianie przewaga zaczęła topnieć gdy kontaktową bramkę dla Kurpika strzelił Sebastian Kaczyński. Mimo usilnych starań, wynik spotkania nie uległ już zmianie i Kurpik po raz drugi w tym sezonie musiał uznać wyższość GKS-u. Dodatkowo, w ostatnim fragmencie meczu czerwoną kartką został ukarany Krystian Mamiński.

GKS Strzegowo - Kurpik Kadzidło 2:1 (1:0)
Gatyński 10, Chmielewski 20 - S. Kaczyński 47

KURPIK: Drężek - Abramczyk, Antoszewski (82' Koczkodan), Buczek (20' Dąbkowski), Charucki, Dawid, M. Kaczyński, S. Kaczyński, Ko. Mamiński (80' Samsel), Kr. Mamiński, Sobiech (80' B. Kaczyński).