A Klasa: Kurpik przegrywa w Wąsewie

Piłka nożna 31 października 2017 1 Komentarz

Kurpik Kadzidło przegrał z KS Wąsewo 2:4 w wyjazdowym meczu 11. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Bramki Łukasza Staśkiewicza nie wystarczyły do przywiezienia ze sobą zdobyczy punktowej.

Już w 8. minucie prowadzenie ekipie KS Wąsewo dał Jakub Warszawik, ale kolejne bramki strzelili już kadzidlanie, a konkretnie jeden z nich. Łukasz Staśkiewicz wyprowadził Kurpika na prowadzenie po golach w 22. i 29. minucie. Sytuacja zmieniała się jednak jak w kalejdoskopie i po pierwszej połowie to gospodarze prowadzili, gdyż w 32. i 43. minucie do siatki trafił Adrian Waracki. W drugiej połowie trwała walka o odrobienie strat, lecz nie udało się dokonać tej sztuki, a w dodatku Kamil Wojdak w 80. minucie podwyższył na 4:2 i zapewnił zwycięstwo KS-owi.

Po porażce w Wąsewie Kurpik ma na swoim koncie 5 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek. Do końca rundy jesiennej kadzidlańskim piłkarzom pozostały jeszcze mecze z liderującym Kryształem Glinojeck oraz z przedostatnią w tabeli Konopianką Konopki.