A Klasa. Narew II strzelała nawet w dziewiątkę [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 17 września 2023 1 Komentarz

Siedem bramek obejrzeli kibice w Ostrołęce, którzy przyszli zobaczyć w akcji ekipę Narwi II Ostrołęka. Niebiesko-czerwoni nie zawiedli i rywalom strzelali gole nawet... w dziewiątkę.

Strzelanie rozpoczął Aleksander Borkowski, który w 15. minucie wykorzystał podanie Pierzchały. Ostatni z wymienionych miał też udział przy golu na 2:0, dosłownie chwilę później - w notesie sędziego zapisał się Damian Klec. Na 3:0 podwyższył z kolei Kacper Bąk.

Od 38. minuty Narew II grała w "10", bo Damian Klec otrzymał drugą żółtą kartkę. Mimo to, jeszcze przed przerwą na 4:0 podwyższył Bąk.

Sporo działo się pod koniec meczu. W 85. minucie czerwoną kartkę dostał Kelwin i zawodników Narwi na boisku było już tylko dziewięciu. Na dodatek Konopianka zdobyła gola na 1:4.

Ale, jak się okazało, i w dziewięciu radzą sobie młodzi ostrołęczanie. Dominik Borowiecki razy dwa i Narew wygrała ten mecz 6:1.

Narew II Ostrołęka - Korona Karolinowo 6:1 (4:0)

• 1:0 Borkowski
  • 2:0 Klec