A Klasa: Porażka Świtu, derby dla Rzekunianki. Zobacz wyniki 18. kolejki

Piłka nożna 01 maja 2017 1 Komentarz

Świt Baranowo przegrał z PAF Płońsk 1:5 w spotkaniu 18. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Ciekawie było też w Kadzidle, gdzie miejscowy Kurpik w derbowym spotkaniu uległ Rzekuniance Rzekuń 1:2. Zobacz wyniki minionej kolejki oraz aktualną tabelę.

Strzelanie w Baranowie rozpoczęło się w 14. minucie, niefortunnie piłkę do własnej bramki skierował grający trener gospodarzy Rafał Ogonowski. Na kolejne gole czekaliśmy do drugiej połowy. Między 65. a 74. minutą goście z Płońska strzelili aż trzy bramki, czym praktycznie przypieczętowali swoje zwycięstwo. W końcówce honorowego gola dla Świtu strzelił Damian Duszak, a PAF zdołał jeszcze raz pokonać Dawida Wilgę.

W Kadzidle doszło do kolejnych derbów powiatu ostrołęckiego. Miejscowy Kurpik uległ Rzekuniance Rzekuń 1:2, notując już drugą porażkę z rzędu. Bramkę dla gospodarzy strzelił Arkadiusz Wiśniewski, dla gości trafiali Kamil Gontarz i Wojciech Obuchowicz.

Świt Baranowo - PAF Płońsk 1:5 (0:1)

⚽ 0:1 Ogonowski (sam) '14
⚽ 0:2 Wierzchowski '65
⚽ 0:3 Pierzynowski '70
⚽ 0:4 Więcław '74
⚽ 1:4 Duszak '88
⚽ 1:5 Jarosławski '90+2

Świt: Wilga - W. Gaska, Gładek, Duszak, R. Ogonowski, Dawid (28' S. Ogonowski), Kuzia (10`Michalak), Olender, Dobrzyński (75`Abramczyk) - Chodkowski, Tabaka.