A Klasa: Rzekunianka bez punktów w Sypniewie

Piłka nożna 02 października 2017 2 Komentarze

Rzekunianka Rzekuń uległa Orłowi Sypniewo 3:4 w wyjazdowym meczu 7. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Była to czwarta porażka zespołu z Rzekunia w tym sezonie.

Piłkarze Rzekunianki w tym sezonie nie wygrali jeszcze na wyjeździe i ten status nie zmienił się po meczu w Sypniewie, choć spotkanie z Orłem przyniosło sporo emocji i przede wszystkim tego, co kibice lubią najbardziej: bramek. Do przerwy padło ich pięć, w drugiej połowie dwie kolejne, a ostatecznie Orzeł wygrał 4:3, notując szóste zwycięstwo w tym sezonie. Bramki dla Rzekunia strzelili Łukasz Kowalczyk, Adrian Wołejszo i Bartłomiej Jarnutowski.

Orzeł Sypniewo - Rzekunianka Rzekuń 4:3 (3:2)
⚽ dla Orła: Rawa 2, Gutowski, Sypniewski
⚽ dla Rzekunianki: Kowalczyk, Wołejszo, Jarnutowski

Rzekunianka: Piendak - Olbryś, Kowalski (46' Podgajny), Obuchowicz, Wołejszo, Kijek, Sobotka (68' Jarnutowski), Wierzbowski, Kowalczyk (63' Rybicki), Choroszewski, Siurnicki.