A-Klasa: Zespoły z powiatu ostrołęckiego bez wygranej w 16. kolejce

Piłka nożna 11 kwietnia 2016 Komentarzy

To nie była najlepsza seria gier dla zespołów z powiatu ostrołęckiego, występujących w A-Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Remisowe spotkania zaliczyły ekipy Kurpika Kadzidło i Aldo Bartnika Myszyniec, z kolei Rzekunianka Rzekuń przegrała na wyjeździe z Jutrzenką Unieck.

Gracze trenowani przez Pawła Sendrowskiego przez większą część meczu walczyli jak równy z równym z wyżej notowanym rywalem. Gospodarze wykorzystali jednak nieuwagę piłkarzy z Rzekunia w końcówce pierwszej oraz na początku drugiej połowy. W 45. minucie gola "do szatni" strzelił Dawid Bloch, natomiast dwie minuty po zmianie stron na 2:0 podwyższył Dawid Szelągiewicz. Taki wynik utrzymał się już do końca meczu i Jutrzenka zdobyła trzy punkty na własnym terenie.

Mecze dwóch pozostałych drużyn z powiatu ostrołęckiego zakończyły się remisami 2:2. Aldo Bartnik Myszyniec podzielił się punktami z Gryfem Kownaty Żędowe, z kolei Kurpik Kadzidło "urwał" punkt Orzycowi Chorzele.

Jutrzenka Unieck - Rzekunianka Rzekuń 2:0 (1:0)
Bloch 45, Szelągiewicz 47

Rzekunianka: Woźniak - Babicz, Białczak, Il, Kowalski, Lutrzykowski, Olbryś (70' Kaczyński), Podgajny (77' Kuliś), Sejda, Wierzbowski, Wołejszo.