A-Klasa: Punkt Rzekunianki, porażka Kurpika

Piłka nożna 05 kwietnia 2016 Komentarzy

Do ciekawych starć doszło w 15. kolejce A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Drugą wiosenną porażkę zanotowali piłkarze Kurpika Kadzidło, z kolei Rzekunianka Rzekuń była blisko zwycięstwa, ale ostatecznie odnotowała remis z GKS Strzegowo.

Kurpik Kadzidło był prawdziwą rewelacją rundy jesiennej, natomiast wiosną beniaminek A-Klasy nie radzi sobie już tak dobrze. Niżej notowana ekipa Korony Karolinowo od początku spotkania narzuciła dobre tempo, co zakończyło się bramkami Kamila Krawczyka w 6. i 22. minucie. Ekipa z Kadzidła próbowała doprowadzić do wyrównania, lecz udało się zdobyć jedynie bramkę kontaktową - w 79. minucie własnego bramkarza pokonał Krzysztof Gałązka.

Dobry mecz z wyżej notowanym GKS Strzegowo rozegrała Rzekunianka Rzekuń. Podopieczni Pawła Sendrowskiego prowadzili 1:0 po golu Adriana Wołejszo, lecz jedenaście minut po pierwszym golu stracili bramkę z rzutu karnego, egzekwowanego przez Daniela Gatyńskiego. Punkt z czołowym zespołem A-Klasy można jednak uznać za całkiem dobry wynik.

Korona Karolinowo - Kurpik Kadzidło 2:1 (2:0)
Krawczyk 6, 22 - Gałązka (sam) 79

Kurpik: A. Drężek - Antoszewski, Bednarczyk, Buczek, Charucki (40' Szurnicki), Dawid, P. Drężek, M. Kaczyński, S. Kaczyński, Mamajek (76' Samsel), Wiski (55' B. Kaczyński).

Rzekunianka Rzekuń - GKS Strzegowo 1:1 (0:0)
Wołejszo 56 - Gatyński 67

Rzekunianka: Woźniak - Białczak, Il (80' Kuliś), Kowalski, Lutrzykowski, Olbryś (65' Płaszczyński), Pędzich, Podgajny (70' Gocłowski), Sejda (70' Babicz), Wierzbowski, Wołejszo.