zdjecie 2866

Akademia Piłkarska Waleczni uroczyście otwarta! (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 26 lutego 2019 21 Komentarzy

Dziś w Olszewie-Borkach miało miejsce uroczyste otwarcie działającej od niedawna Akademii Piłkarskiej Waleczni. Młodzi piłkarze i piłkarki, ich rodzice, trenerzy, władze samorządowe i zaproszeni goście byli świadkami przyrzeczenia, jakie złożyli główni bohaterowie wieczoru.

Dziś w Olszewie-Borkach miało miejsce uroczyste otwarcie działającej od niedawna Akademii Piłkarskiej Waleczni. Młodzi piłkarze i piłkarki, ich rodzice, trenerzy, władze samorządowe i zaproszeni goście byli świadkami przyrzeczenia, jakie złożyli główni bohaterowie wieczoru.

Choć Akademia Piłkarska Waleczni Olszewo-Borki pracuje dopiero dwa miesiące, to już pod skrzydłami trójki trenerów znajduje się około 60 dzieci. To spory sukces, jak na małą miejscowość w powiecie ostrołęckim. Warto jednak podkreślić, że u Walecznych trenują nie tylko dzieci z gminy Olszewo-Borki, ale także chociażby z Ostrołęki.

Prezesem akademii został Grzegorz Głażewski, a nad sprawnym jej działaniem czuwa zarząd złożony z rodziców młodych zawodników i zawodniczek. Otwarcie akademii przygotowano z wielką pompą - nastąpiło przecięcie wstęgi, wcześniej nie brakowało przemówień zaproszonych gości i przedstawicieli klubu. Waleczni otrzymali także specjalne prezenty od samorządowców: zestaw piłek od powiatu ostrołęckiego czy specjalny kalendarz do wpisywania sukcesów od wojewody mazowieckiego. Do Urzędu Gminy w Olszewie-Borkach trafiła za to koszulka Walecznych, przypominająca, że ta akademia może być dumą gminy.

Warto wspomnieć o kadrze trenerskiej, bowiem nad młodymi zawodnikami i zawodniczkami czuwają doświadczeni szkoleniowcy. To Marcin Truszkowski (koordynator), Paweł Samsel i Arkadiusz Kowalczyk. Pierwszy z wymienionych przed laty potrafił strzelać bramki w Ekstraklasie, a jako trener z sukcesami prowadził Koronę Ostrołęka. Samsel przez laty stanowił o sile klubów w regionie, a później trenował młodzież i był drugim trenerem w Koronie Ostrołęka. Z kolei Arkadiusz Kowalczyk to trener jeszcze młodszego pokolenia, wciąż aktywny zawodnik Korony.

Zobacz, jak wyglądało ślubowanie młodych piłkarzy:Akademia Piłkarska Waleczni Olszewo-Borki zaprasza na treningi dzieci z roczników 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 i młodsi. Zapisy pod numerem telefonu 534-878-727 u trenera Marcina Truszkowskiego.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
20:29, 26 lutego 2019

Inzagi

Jak nieszczerym ale bezpiecznym stwierdzeniem jest, iż w klubie ,,znajduje się,, nie rozpoczęło!! nie dołączyło!!! tylko ,,znajduje się,,  tak owi chłopcy w większości zostali ...... z innej szkółki. Dobre jedynie jest to ze dzieci z tego mogą tylko skorzystać.
Ja jednak takich zachowań ludzkich nie popieram. Ale życzę powodzenia.


...
20:55, 26 lutego 2019

Rodzic do Inzagi

Czego nie popierasz?  Czepiacie się jakiegoś wyrazu ja tego nie rozumiem. Nowy klub więc może cześć dzieci zmieniło klub. Widoczne w poprzednim było coś co się dzieciom bądź rodzicam nie podobało. Ważne że teraz dzieci trenują,  mają ruch a trenerzy naprawdę zajmują się każdym dzieckiem i dostosowują do niego tempo treningu. Super polecam  


...
21:30, 26 lutego 2019

Gość

Młodym piłkarzem gratuluję i życzę wielu sukcesów.Cieszy fakt że jest tak wiele dzieci aktywnie spędza czas zajmuje się sportem


...
21:31, 26 lutego 2019

Kibic

Powodzenia  życzę, im więcej klubów dla małych dzieci tym lepiej,dla ich rozwoju.
A wszystko  zweryfikuje czas i wyniki sportowe, na pewno będzie lepiej jak w poprzedniej akademii AMP Gool,jeszcze raz powodzenia .  


...
22:45, 26 lutego 2019

Gość

liczy sie kasa


...
22:51, 26 lutego 2019

do Inzagi

No chyba nie większosć, tylko połowa, bo było ok. 30, a jest 60.


...
22:58, 26 lutego 2019

Dariusz

Jak my chodziliśmy było 38 i to bez dziewczynek!!!  


...
07:36, 27 lutego 2019

do Dariusz

To chyba dawne czasy były....  


...
07:41, 27 lutego 2019

Antek

zycze powodzenia i wiele sukcesów.  


...
08:37, 27 lutego 2019

Gość

Dziwne zeby robic fetę na otwarcie, kiedy nie ma zadnych sukcesow tylko powinna byc ciezka praca. Rozumiem ze to kwestia marketingu, ale czy na pewno powinno sie isc w ta strone?
Pozdrawiam


...
09:10, 27 lutego 2019

Do Gość

Feta?  Po prostu oficjalne otwarcie . Nie ma sukcesów? Chociażby 6 miejsce na 10 możliwych w ostatnią niedzielę w Ostrołęce nie jest osiągnięciem po 2 miesiącach treningu? Zwykła zawiść przez niektórych przemawia.  


...
09:19, 27 lutego 2019

Doktor

Jakie dwa miesiące. Trenerzy podkopali dołki zabrali dzieci z amp gool wzmocnili się kilkoma z korony którzy przeszli z trenerami i tyle w temacie  


...
09:28, 27 lutego 2019

Do "do dariusz"

Pozdrawiam, lubię ludzi z poczuciem humoru


...
09:44, 27 lutego 2019

Mama

Mój syn uczęszczał do Amp Gool, trener nie przykładał się do pracy, interesował go bardziej tel niż dzieciaki. W poprzedniej akademi dzieci nie miały sukcesów bo NIE JEŹDZIŁY NA TURNIEJE!!!! Osoby które stworzyły Walecznych to wspaniali ludzie poświęcający swój prywatny czas i niejednokrotnie środki finansowe. Podziwiam i trzymam kciuki, a sukcesy przyjdą niebawem.


...
09:58, 27 lutego 2019

Do Doktor

No właśnie dzieci trenowali w amp gool masz racje dużych sukcesów nie ma trenerzy na początku zajmowali ostatnie miejsca z walecznymi dlaczego ??? Jak dzieci przecież trenowali w amp gool tak więc nie powinni zajmować ostatnich miejsc bo w styczni nie pierwszy raz mieli doczynienia z piłka i meczami. A po dwóch miesiącach pracy waleczni są coraz wyżej. Tak więc wnioski są proste. Pozdrawiam, gratuluje i trzymam za Was kciuki Waleczni !  


...
10:34, 27 lutego 2019

Do Doktor

Nikt dołków nie kopał, AMP GOOL samo wykopało sobie dołek lekceważącym podejściem do dzieci i rodziców. Rodzice alarmowali o nieprawidłowościach i swoich oczekiwaniach AMP GOOL rok wcześniej, ale nie było zadnej odpowiedzi więc wzieli sprawy w swoje ręce. Gratuluję WAKECZNYM i życzę samych sukcesów.


...
10:56, 27 lutego 2019

Czytelniczka

Grzegorz gratulacje super że ciaągniesz coś co kiedyś robiłeś! Trzymam kciuki za Walecznych!  


...
11:22, 27 lutego 2019

Gość

Ludzie ważne że dzieciaki mają  zabawę. Każdy zapisuje dzieciaki gdzie ma ochotę i mu pasuje  


...
13:13, 27 lutego 2019

Gość

No w końcu jakiś sensowny komentarz (11:22). Piłka na tym etapie to zabawa w najczystszej postaci. Nie róbcie z nich małych Lewandowskich itp., bo na 99,9999% nimi nie będą. I to jest ok. Niech mają frajdę. Te bitewki między klubami są naprawdę zabawne. ;-)


...
15:38, 27 lutego 2019

Trotyl

Ile trzeba wyłożyć na dzieciaka za miesiąc?


...
15:43, 27 lutego 2019

Michal

Michał przecież ty nie masz dzieciSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.