Aldo Bartnik i Rzekunianka bez punktów, Kurpik zwycięski

Piłka nożna 30 sierpnia 2015 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec przegrał z Orzycem Chorzele 1:2 w meczu 2. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Porażkę poniosła także Rzekunianka Rzekuń, natomiast trzy punkty trafiły na konto Kurpika Kadzidło. Zobacz komplet wyników drugiej serii gier.

W sobotnie popołudnie kibice na stadionie w Myszyńcu mogli obejrzeć dość ciekawe spotkanie. Podopieczni Daniela Dziekońskiego toczyli wyrównany bój z Orzycem, lecz to goście wyszli na prowadzenie w 44. minucie po trafieniu Dawida Kostrzewy. W drugiej połowie Aldo Bartnik próbował doprowadzić do wyrównania, lecz nadział się na kontrę, którą wykończył Kacper Rejs w 66. minucie. Gospodarze przegrywali, lecz nie poddali się i już pięć minut później zdobyli kontaktową bramkę za sprawą Dominika Kulasa. Mimo wielu prób, piłkarzom z Myszyńca nie udało się wyrównać. Trzy punkty pojechały więc do Chorzel.

ALDO Bartnik Myszyniec - ORZYC Chorzele 1-2 (0-1)
Kulas 71 - Kostrzewa 44, Rejs 66

ALDO Bartnik: M. Lis - Balcerzyk, Kobus, Krajza, D. Kulas, Sz. Kulas (72' Łachacz), Lemański, P. Lis, A. Warych, M. Warych (67' Skiba), Wróblewski.