Aldo Bartnik Myszyniec uległ Wkrze Cieksyn 1:2

Piłka nożna 06 października 2024 3 Komentarze

W meczu A klasy doszło do porażki Aldo Bartnika Myszyniec. Lokalna drużyna uległa Wkrze Cieksyn 1:2, choć walczyła do ostatnich minut.

Goście z Cieksyna jako pierwsi cieszyli się z gola. W 23. minucie Witaszek pokonał bramkarza gospodarzy, otwierając tym samym wynik meczu.

W drugiej połowie Wkra Cieksyn podwyższyła prowadzenie. W 48. minucie Załoga zmienił wynik na 2:0 dla gości. Aldo Bartnik Myszyniec nie poddawał się i starał się odrobić straty. W 71. minucie nadzieję na wyrównanie dał Szymon Kulas, który zdobył kontaktową bramkę. Niestety, pomimo starań, gospodarze nie zdołali już doprowadzić do remisu.

Tym samym to podopieczni Mateusza Olszaka cieszyli się z 3 punktów, umacniając się w czołówce tabeli A Klasy. A Bartnik musi jeszcze poczekać na lepsze chwile.

Aldo Bartnik Myszyniec - Wkra Cieksyn 1:2 (0:1)