Aldo Bartnik Myszyniec z aspiracjami do mistrzostwa B Klasy

Piłka nożna 22 lipca 2016 10 Komentarzy

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec chcą w najbliższym sezonie powalczyć o powrót na boiska A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Ułatwić to zadanie ma powrót na świeżo wyremontowany stadion w Myszyńcu, gdzie rywalom o punkty będzie z pewnością dużo ciężej. Trener Daniel Dziekoński jest dobrej myśli.

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec chcą w najbliższym sezonie powalczyć o powrót na boiska A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Ułatwić to zadanie ma powrót na świeżo wyremontowany stadion w Myszyńcu, gdzie rywalom o punkty będzie z pewnością dużo ciężej. Trener Daniel Dziekoński jest dobrej myśli.

Już 27 lipca myszynieccy piłkarze rozegrają pierwszy sparing w ramach przygotowań do sezonu 2016/17, rywalem będzie Mazowsze Jednorożec. Oficjalne przygotowania rozpoczną się jednak dopiero 2 sierpnia. Kolejne starcia sparingowe Aldo Bartnik rozegra 11 sierpnia z Kurpikiem Kadzidło, 13 sierpnia z Wałpuszem, 14 sierpnia graczy z Myszyńca czeka wyjazd na turniej, a 20 lub 21 sierpnia ostatni sprawdzian przed ligą (rywal na razie nie znany). Wszystko wskazuje na to, że gracze Aldo Bartnika będą już od pierwszej kolejki nowego sezonu rozgrywać mecze domowe na stadionie w Myszyńcu. Przypomnijmy, że ubiegły sezon w roli gospodarza zespół z Myszyńca grał w Baranowie. Jaki będzie cel na nowy sezon?

- Jestem w trakcie załatwiania licencji na nowy sezon i wszystko wskazuje na to, że rozpoczynamy na własnym stadionie - mówi trener Daniel Dziekoński. - W nadchodzącym sezonie chcemy wykorzystać atut własnego boiska i walczyć o awans do A Klasy. Kadra zespołu nie ulegnie większym zmianom - dodaje.

Jeżeli chodzi o skład Aldo Bartnika, to rzeczywiście nie zajdą w nim większe zmiany. Niewiadomą jest jedynie filar zespołu z Myszyńca Krzysztof Szymański, który znajduje się w kręgu zainteresowań IV-ligowej Tęczy Łyse i trenuje obecnie z tym klubem. Jeżeli jednak nie zagra w Łysych, to czeka na niego miejsce w myszynieckiej jedenastce, o czym przekonuje sam trener klubu. W Aldo Bartniku wciąż będą grać zawodnicy z Łysych, którzy dołączyli do zespołu przed rundą wiosenną poprzedniego sezonu. Stawia to drużynę z Myszyńca w roli kandydatów do awansu.

Pierwsze spotkanie nowego sezonu w B Klasie Aldo Bartnik Myszyniec rozegra w weekend 27-28 sierpnia, na własnym stadionie podopieczni Daniela Dziekońskiego zmierzą się wtedy z Kurpikiem II Kadzidło.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:17, 22 lipca 2016

Gość

a ten co na lewo zagrał w Bartniku też zostaje?


...
11:33, 22 lipca 2016

teacher

Kluby będą sprawdzać po każdym meczu i łapac oszustów :-P  


...
12:02, 22 lipca 2016

rywal

No z pewnością Bartnik będzie teraz sprawdzany na każdym kroku, muszą uważać


...
12:18, 22 lipca 2016

nie dla bartnika

bartnik teraz gra w tej lidze gdzie jego miejsce, trener-prezes uczy chamstwa swoich zawodników, także niech pozostanie w lidze ogórkowej :)  


...
12:50, 22 lipca 2016

Xyz

Filar drużyny... beka


...
17:11, 22 lipca 2016

uwielbiam ją

A pseudo trener mówił w tamtym sezonie że w tym będzie walczył o pierwszą trójkę w a-klasie. Może mu się pomyliło i o 3 trójkę w b-klasie chciał powiedzieć. Beka z gościa


...
22:29, 22 lipca 2016

BYLY GRACZ

Jesli filarem druzyny jest jakis ogurek z lysych to dziekujemy.. czekamy na dymisje trenera, oszusta, wtedy moze futbol powroci do Myszynca.. Poki co FC LYSE niech se gra w pilke w myszyncu a trener sprzedawczyk nadal niech oszukuje sponsorow i wladze miejskie.


...
11:11, 23 lipca 2016

do były gracz

kiedy w myszyńcu był futbol? coś takiego jak dobra piłka była widoczna po tym jak przyszli nowi zawodnicy.dobrze ze co niektórzy odejdą. gracie sami i spadnijcie do c klasy


...
18:19, 23 lipca 2016

Michał Pazdan

Buce grali a i tak zachciało się kombinować z zawodnikami . Lewy piłkarz Bałdyga i trener Dziekoński powinni zostać zawieszenie na przynajmniej 1 sezon . To moE by się czegoś nauczyli . Jak kombinować to i kombinować będą . To na pewno nie jednorazowy wybryk  


...
20:37, 23 lipca 2016

dx

haha nabrali ludzi z łysych i jeszcze kombinowali żal, nie awansują co najwyżej piersza trójka - o awans zagra mystkówiec i krasnosielcSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.