Ale strzelanie! Jedenaście goli w sparingu Narwi z Rzekunianką

Piłka nożna 24 lutego 2021 5 Komentarzy

Narew Ostrołęka w dzisiejszym meczu sparingowym zmierzyła się z Rzekunianką Rzekuń. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Witosa padło aż jedenaście bramek.

20 lutego Rzekunianka zagrała z Narwą II Ostrołęka i wygrała ten mecz 4:1. Pierwszy zespół niebiesko-czerwonych już kilka dni później miał okazję pomścić sparingową porażkę kolegów z "dwójki" i wywiązał się z tego zadania wzorowo.

Piłkarze Narwi już do przerwy prowadzili 4:1, a w drugiej połowie dołożyli jeszcze sześć goli i wygrali ten mecz 10:1. Bramki dla niebiesko-czerwonych strzelili: Przemysław Olesiński - aż 5; Kamil Jagielski 2; Mateusz Nakielski, Kevin Karwowski, Mateusz Turek - po 1.

W ubiegły weekend swoje mecze sparingowe rozgrywały Narew Ostrołęka, Rzekunianka Rzekuń i KS CK Troszyn, o czym można przeczytać tutaj. Kolejne test-mecze rozegrały także ekipy z B Klasy - wyniki tutaj. Grał też zespół z A Klasy - Kurpik Kadzidło, pokonując KS Wąsewo 4:1 (bramki: Łukasz Kowalczyk 2, Adrian Bednarczyk, Konrad Mamiński).