Sparingi. Sprawdziany Rzekunianki, Troszyna i Narwi

Piłka nożna 20 lutego 2021 7 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń, KS CK Troszyn i Narew Ostrołęka rozegrały kolejne sparingi w ramach przygotowań do wiosny w rozgrywkach ligowych. Rzekunianka wygrała, Troszyn zremisował, a Narew zaliczyła porażkę.

W środę zawodnicy Rzekunianki Rzekuń zmierzyli się w meczu testowym z młodzieżą z ŁKS Łomża. Wygrali 6:2 po golach Bartosza Pędzicha (trzech), Konrada Sobotki, Krzysztofa Trzcińskiego i Mateusza Kaczyńskiego. Z kolei w sobotę Rzekunianka wygrała z Narwią II Ostrołęka 4:1 - ponownie trzy gole strzelił Pędzich, jednego dołożył Artur Abramczyk.

Z pierwszym zespołem ŁKS w piątkowy wieczór zmierzyli się gracze KS CK Troszyn. Czwartoligowiec z powiatu ostrołęckiego zremisował z łomżyńskim zespołem 2:2. Bramki dla KS CK zdobyli Paweł Dzbeński i Marcin Świderski.

Z kolei dziś ostrołęcka Narew zmierzyła się na wyjeździe z IV-ligowym MKS Przasnysz. Niebiesko-czerwoni przegrali 2:3 po bramkach Przemysława Olesińskiego i Kamila Jastrzębskiego w pierwszej połowie. Do przerwy był remis 2:2, a zwycięska bramka dla Przasnysza padła w drugiej połowie.