Aleksander Waszkiewicz i Rafał Golan w Ninja Warrior Polska

Inne 12 marca 2024 0 Komentarzy

Rozpoczął się nowy sezon Ninja Warrior Polska - programu Polsatu, w którym śmiałkowie przechodzą skomplikowane tory przeszkód. W pierwszych dwóch odcinkach zobaczyliśmy na starcie doskonale znanych z poprzednich edycji przedstawicieli naszego regionu - Aleksandra Waszkiewicza i Rafała Golana.

Aleksander Waszkiewicz. „Metr! Metr! Już głowa wychodziła..."

Tydzień temu w programie Ninja Warrior wystąpił Aleksander Waszkiewicz z Ostrołęki - to już weteran torów polsatowskiego programu. Tym razem na torze eliminacyjnym doszedł do krzywej ściany i z ósmym wynikiem trafił do półfinału. Tam był bardzo blisko pokonania całego toru, zabrało naprawdę niewiele - na ostatniej przeszkodzie ręce odmówiły już posłuszeństwa... Zabrakło metra!

- Tym razem udało mi się dojść do końca liny toru półfinałowego, z czego jestem bardzo zadowolony, choć mam niedosyt bo brakowało mi naprawdę niewiele aby ukończyć tor. Na linie zapomniałem wspomagać się nogami, poszedłem na samych rękach i niestety siły się skończyły. Myślę że poprawię ten wynik w kolejnej edycji - zapowiedział.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ninja Warrior Polska (@ninjawarriorpolska)

Rafał Golan w półfinale. A tam...

W kolejnym odcinku Ninja Warrior zaprezentował się Rafał Golan z Tobolic. Na torze eliminacyjnym doszedł do rzutu pierścieniem, gdzie w pechowy sposób dotknął wody. Był to jednak dziewiąty wynik elimnacji, więc awansował do półfinału. Tam popełnił kosztowny błąd na samym początku i tym razem kąpiel była już porządna!

Warto zauważyć dużą grupę kibiców Rafała, w koszulkach oczywiście z motywami kurpiowskimi.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.