APN 2003 wygrywa mecz na szczycie (zdjęcia)

Piłka nożna 24 kwietnia 2018 0 Komentarzy

Piłkarze APN Narew Ostrołęka z rocznika 2003 wciąż nie ponieśli porażki w rundzie wiosennej I ligi mazowieckiej. W piątym wiosennym meczu podopieczni Marcina Romana podejmowali u siebie lidera - Podlasie Sokołów Podlaski. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy.

W 17. minucie na listę strzelców wpisał się Mieszko Grodzki, w 41. minucie wynik meczu ustalił Eryk Brodowski. APN Narew wygrywa 2:0 i wskakuje na drugie miejsce w tabeli. Liderem jest Wisła Płock, głównie dzięki wygranej 15:1 nad zespołem z Mochowa.

APN Narew Ostrołęka - Podlasie Sokołów Podlaski 2:0
Bramki: 17. Grodzki, 41. Brodowski

APN Narew: M. Gałecki - Brodowski, D. Gałecki, Grodzki, Karwowski, Kempisty, Madrak, Niedźwiecki, Petrosjan, Piórkowski, Sendrowski. Oraz: Białobrzeski, Grabowski, Sokołowski, Stepnowski, Szklanko, Wardak.