zdjecie 7612

Wiosenny nabór do Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej

Piłka nożna 07 kwietnia 2018 0 Komentarzy

Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej ogłasza nabór dzieci urodzonych w latach 2008-2013.

Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej ogłasza nabór dzieci urodzonych w latach 2008-2013.

- Najważniejsze aby zaszczepić w nich ducha sportu i piłki nożnej. Nie prowadzimy żadnej rekrutacji czy selekcji, a to oznacza, że każdy miłośnik piłki nożnej i Roberta Lewandowskiego może dołączyć do Naszej Akademii. Dla najmłodszych Orłów oferujemy zajęcia nastawione na wszechstronny rozwój ruchowy dostosowane do wieku i umiejętności młodych adeptów. Wykwalifikowana i doświadczona kadra trenerska dba o kreatywność i doskonałe funkcjonowanie dziecka w grupie - zapowiada klub APN Ostrołęka.

Wychowankowie APN trafiają do takich klubów jak Polonia Warszawa czy Jagiellonia Białystok. Zespoły akademii grają w najwyższych możliwych rozgrywkach na Mazowszu, dzięki czemu zawodnicy mają okazję rywalizować na co dzień z najlepszymi zespołami w regionie.

Od kilku lat Akademia współpracuje z Legią Warszawa. Dzięki niej trenerzy są na bieżąco z trendami w piłce nożnej, program szkolenia jest nadzorowany przez Legię dzięki czemu Państwo macie pewność, że dzieciaki są w dobrych rękach. Natomiast Wasze pociechy mają możliwość wyjazdu na mecze Ekstraklasy a nawet występy w barwach Legii Warszawa.

Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej zaufało prawie 400 młodych zawodników z Ostrołęki, Ostrowi Maz. i wielu innych miejscowości. Pamiętamy o tym, że pasja i poświecenie trenera do podopiecznych, to coś więcej dla dziecka niż jego wykształcenie.

Więcej informacji udziela trener Damian Dąbrowski pod numerem telefonu tel. 694-631-143.

Materiał informacyjny partnera
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Czytaj również: