zdjecie 4562

APN Ostrołęka wygrywa turniej im. Aleksandra Harabasza [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 27 listopada 2016 Komentarzy

APN Ostrołęka był najlepszym zespołem dwudniowych zmagań w turnieju im. Aleksandra Harabasza. Piłkarze z rocznika 2004 stworzyli kapitalne widowisko w hali im. Arkadiusza Gołasia. W finale ostrołęczanie pokonali PAF Płońsk 1:0. Zobacz zdjęcia i wideo.

APN Ostrołęka był najlepszym zespołem dwudniowych zmagań w turnieju im. Aleksandra Harabasza. Piłkarze z rocznika 2004 stworzyli kapitalne widowisko w hali im. Arkadiusza Gołasia. W finale ostrołęczanie pokonali PAF Płońsk 1:0. Zobacz zdjęcia i wideo.

Turniej rozpoczął się od rozgrywek grupowych, w których udział wzięło 12 zespołów, z czego cztery z Ostrołęki oraz jeden przedstawiciel zagranicy - litewska ekipa Visaginias. Po grach grupowych doszło do meczów o miejsca. W meczu ćwierćfinałowym trafiły na siebie dwie ostrołęckie ekipy - w derbach APN pokonał Złotą 3:0 i zameldował się w półfinale. W meczach o wejście do finału APN wygrał z Młodymi Orłami Pułtusk 1:0, a PAF Płońsk pokonał Visaginias 3:1. W meczu o trzecią lokatę Litwini zdominowali Młode Orły Pułtusk, wygrywając aż 4:1.

Wielkie emocje przyniósł finał turnieju, w którym zmierzyły się ekipy APN Ostrołęka i PAF Płońsk. Obie drużyny zagrały z wielką pasją i walczyły o każdą piłkę. Zwycięską bramkę dla ostrołęckiego zespołu zdobył Kacper Piórkowski, który świetnie popędził prawą stroną boiska i mocnym strzałem zaskoczył bramkarza z Płońska. Wynik nie uległ już zmianie i po zakończeniu mecz zapanowała szaleńcza radość APN-u.Pozostałe zespoły z Ostrołęki znalazły się na niższych miejscach. Na ósmym miejscu uplasowała się Złota Ostrołęka pod wodzą Bartłomieja Jezierskiego, dziewiąta była Korona Ostrołęka prowadzona przez Mariana Szaramę, a jedenaste miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 z trenerem Krzysztofem Dobkiem.

Zwycięska drużyna APN Ostrołęka zagrała w składzie: Mikołaj Banach, Konrad Drężek, Mateusz Dzierzgowski, Aleks Grabarek, Maciej Kubeł, Damian Klec, Jacek Laskowski, Mateusz Majbański, Krystian Marciniak, Kacper Piórkowski, Szymon Szczepanek, Adam Zięba. Trenerem drużyny jest Mariusz Sadłowski.

Organizatorzy wręczyli też nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Krzysztof Przybysz z Młodych Orłów Pułtusk, najlepszym strzelcem - Patryk Romanowski (PAF Płońsk, 19 goli), najlepszym zawodnikiem turnieju - Artiom Pysin z Visaginias. Najlepszym zawodnikiem z Ostrołęki podczas turnieju wybrano Kacpra Piórkowskiego z APN Ostrołęka, najlepszym bramkarzem został Brajan Subczyński ze Złotej Ostrołęki, a najlepszym strzelcem - Konrad Drężek z APN Ostrołęka. Nagrody wręczyli przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski oraz syn patrona turnieju - Leszek Harabasz.

Klasyfikacja końcowa 23. turnieju im. Aleksandra Harabasza: 1. APN Ostrołęka, 2. PAF Płońsk, 3. Visaginias FK, 4. Młode Orły I Pułtusk, 5. MŁKS I Łomża, 6. Błyskawica Warszawa, 7. Pogoń Łapy, 8. UKS Złota Ostrołęka, 9. Korona Ostrołęka, 10. Młode Orły II Pułtusk, 11. SP nr 2 Ostrołęka, 12. MŁKS II Łomża.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.