APN zagra w Pucharze Norwegii

Piłka nożna 25 maja 2018 2 Komentarze

Piłkarze APN Ostrołęka z rocznika 2004 wezmą udział w międzynarodowym Pucharze Norwegii. W zawodach zaplanowano udział 137 drużyn z 10 krajów. Ostrołęczanie będą jedynymi reprezentantami Polski na tym turnieju.Gracze Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej znaleźli się w grupie 23, w której zagrają z trzema norweskimi ekipami: Molde FK, KFUM-Kam Oslo i Gjovik-Lyn FK. Dwie najlepsze drużyny z grupy powalczą dalej w fazie pucharowej o triumf, dwie słabsze również zagrają fazę pucharową, ale o niższe miejsca.

Zawodnicy powołani na turniej: Krystian Marciniak, Jan Mączyński (bramkarze) – Mikołaj Banach, Adam Banul, Jakub Choinka, Mateusz Dzierzgowski, Michał Gocłowski, Mateusz Grudziński, Marcel Jaskólski, Damian Klec, Kuba Krupa, Maciej Kubeł, Franciszek Lewandowski, Cezary Modzlewski, Patryk Ogrodowczyk, Szymon Szczubełek, Jakub Waszczak, Adam Zięba.

Sztab: Mariusz Sadłowski – trener, Hubert Marciniak – tłumacz i opiekun drużyny, Michał Banach – kierownik, Grzegorz Waszczak – asystent kierownika.

Turniej odbędzie się w dniach 28 lipca - 4 sierpnia.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:42, 25 maja 2018

Endy

Największy turniej na świecie! Tylko w roczniku 2004, grającym w 11 osobowych składach jest 137 drużyn!!! A turniej rozgrywany jest w 18-stu różnych kategoriach wiekowych, po kilkanaście drużyn !!! https://results.cupmanager.net/6339495,2018,en/
Powodzenia!!!  

ocena: -         zgłoś
...
14:32, 25 maja 2018

Gość

WOW :O

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.