zdjecie 1166
zdjecie 1166

"Arkadiusz Gołaś: Przerwana Podróż". Premiera z udziałem Waldemara Wspaniałego

Siatkówka 06 listopada 2017 0 Komentarzy

Były trener siatkarskiej reprezentacji Polski Waldemar Wspaniały pojawi się w Ostrołęce na środowej premierze książki "Arkadiusz Gołaś: Przerwana Podróż". To właśnie pod jego wodzą śp. Arkadiusz Gołaś zadebiutował w kadrze narodowej. Książka o wybitnym ostrołęczaninie już w najbliższą środę trafi do księgarni.

To już ostatnie dni przed ukazaniem się na rynku biografii tragicznie zmarłego siatkarza. Książka „Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż” na półki w księgarniach nakładem Wydawnictwa SQN trafi 8 listopada. Tego samego dnia w rodzinnej miejscowości byłego reprezentanta Polski – Ostrołęce – odbędzie się spotkanie z kibicami. Bliscy, przyjaciele oraz autor biografii opowiedzą o Arku. Będzie można także nabyć książkę w promocyjnej cenie 30 zł.

Jednym z gości podczas środowego spotkania będzie Waldemar Wspaniały - trener reprezentacji Polski w latach 2001-2003, który jako pierwszy powołał do seniorskiej kadry narodowej śp. Arkadiusza Gołasia. Jako trener był czterokrotnym mistrzem Polski, pięciokrotnym zdobywcą Pucharu Polski, doprowadził także Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle do brązowego medalu Ligi Mistrzów. Jest pierwszym polskim trenerem, który pokonał z Polską reprezentację Brazylii 3 razy podczas Ligi Światowej w 2002 roku.

Premiera książki „Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż” – 8 listopada (środa) godz. 18.00
Szkoła podstawowa nr 5 w Ostrołęce (ul. gen. Józefa Hallera 12)
Dołącz do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami!
WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Wstęp na to spotkanie jest wolny. Organizatorami ostrołęckiej premiery są: Wydawnictwo SQN, Mazowieckie Inicjatywy Społeczne oraz Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.