B Klasa: Bartnik i WKS Mystkówiec faworytami do awansu

Piłka nożna 10 maja 2017 0 Komentarzy

18. kolejka B Klasy ostrołęckiej przeszła do historii. Kolejną wygraną zanotowali piłkarze Bartnika Myszyniec, pokonując na własnym stadionie GUKS Krasnosielc 3:2. Wygraną drużynie z powiatu ostrołęckiego zapewnił Kamil Murach, a stało się to w doliczonym czasie gry. Dzięki temu myszynieccy piłkarze utrzymują kontakt z liderem WKS Mystkówiec.

Już po 18 minutach meczu w Myszyńcu było 2:0 dla Bartnika po trafieniach Krajzy i Kulasa, dlatego też spodziewaliśmy się pewnego zwycięstwa gospodarzy. Chwila nieuwagi po przerwie sprawiła, że na tablicy wyników zagościł rezultat 2:2. Utrzymał się on do 95. minuty, wtedy to padł zwycięski gol dla Bartnika. Piłkarze z naszego powiatu tracą trzy punkty do WKS Mystkówiec Stary. Lider pokonał inny zespół z naszego regionu, czyli GLKS Lelis wynikiem 7:1. Autorem honorowego gola dla GLKS był Mateusz Mrozek.

Poniżej wyniki i tabela. Do końca sezonu pozostały jeszcze cztery kolejki, awans do A Klasy wywalczy zwycięzca rozgrywek. Wydaje się, że wszystko może rozstrzygnąć się w ostatniej kolejce, kiedy to Bartnik na własnym stadionie zmierzy się z WKS Mystkówiec Stary.

Aldo Bartnik Myszyniec - GUKS Krasnosielc 3:2 (2:0)

⚽ 1:0 Krajza '10
⚽ 2:0 D. Kulas '18
⚽ 2:1 Budny '56
⚽ 2:2 Milewski '60
⚽ 3:2 K. Murach '90+5

Bartnik:  M.Warych - Lemański, A.Warych, Majewski, Stań (80' Sz. Kulas), Szymański (65' K. Murach), D. Kulas, Balcerczyk (63' Arcichowski), Kobus, T.Murach, Krajza.

WKS Mystkówiec Stary - GLKS Lelis 7:1 (4:1)