zdjecie 1166
zdjecie 1166

B Klasa: Derby powiatu dla ULKS Ołdaki

Piłka nożna 09 października 2017 0 Komentarzy

Na stadionie gminnym w Goworowie doszło do spotkania derbowego w powiecie ostrołęckim. Miejscowy Orz Goworowo w ramach 7. kolejki B Klasy ostrołęckiej przegrał z ULKS Ołdaki 1:2. Gospodarze wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo, drużyna z Ołdak wygrała już po raz drugi.

W spotkaniu dwóch drużyn z powiatu ostrołęckiego do siatki trafiali zawodnicy, po których można było się tego spodziewać. Szymon Brzostek i Daniel Siemborski z ULKS Ołdaki już we wcześniejszych meczach wpisywali się na listę strzelców, podobnie jak Jakub Zięba z Orza Goworowo. Cieszy fakt, że Siemborski i Zięba urodzili się w 2000 roku i są jeszcze młodymi zawodnikami, przed którymi być może ciekawa przyszłość piłkarska. Takimi występami w B Klasie w młodym wieku mogą zgłosić aspiracje do gry w wyższych ligach.

Wracając do meczu, ten zakończył się wygraną Ołdak 2:1 i było to drugie w tym sezonie zwycięstwo ULKS-u. Ołdaki awansowały na miejsce ósme. Z kolei Orz Goworowo wciąż czeka na wygraną, bilans podopiecznych trenera Arkadiusza Pyskło w siedmiu meczach to remis i sześć porażek. Za tydzień Ołdaki zagrają u siebie z Wymakraczem Długosiodło, a Orz zmierzy się na wyjeździe z GUKS Krasnosielc.

B Klasa - 7. kolejka
Orz Goworowo - ULKS Ołdaki 1:2 (0:2)

⚽ 0:1 Brzostek '15
⚽ 0:2 Siemborski '30
⚽ 1:2 Zięba '86

Orz: Prusaczyk - Dziełak, R. Gęsich, D. Tomaszewski, Bukowski, C. Gęsich, Mi. Brzozowski, Mar. Brzozowski (60' Kozik), Sz. Gęsich, K. Tomaszewski, Zięba.

ULKS: Kruczyk - Banach, R. Szabłowski, Woroniecki, Gawek, Chojnowski (58' Nasiadko), Stworzyjan (87' Tyszka), D. Szabłowski (80' Florczykowski), Żerański (75' Milewski), Siemborski, Brzostek.

B Klasa: wyniki + tabela

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.