B Klasa: GLKS Lelis nie sprawił niespodzianki

Piłka nożna 05 września 2017 4 Komentarze

Ekipa GLKS Lelis w 2. kolejce B Klasy ostrołęckiej miała dość trudne zadanie, bowiem na własnym stadionie mierzyła się z poukładaną ekipą GUKS Krasnosielc, aspirującą do czołowych miejsc w tabeli. Niespodzianki nie było - skończyło się czterobramkową przewagą przyjezdnych.

Wynik w 21. minucie otworzył Łukasz Pragacz, a jeszcze przed przerwą na 2:0 dla GUKS podwyższył Dominik Daliga. Piłkarze z powiatu ostrołęckiego trzy minuty po przerwie stracili kolejną bramkę (autorstwa Budnego), ale już w 49. minucie sami strzelili gola, konkretnie na listę strzelców wpisał się Hubert Kaliszewski, znany niegdyś z występów w Narwi Ostrołęka i Tęczy Łyse. Bramka dodała wigoru zawodnikom GLKS i w 63. minucie obejrzeliśmy trafienie kontaktowe, tym razem autorstwa Mateusza Mrozka.

Wtedy jednak goście udowodnili, że nie bez przyczyny typowani są do górnej części tabeli. Do siatki trafiali Adrian Wnuk, Przemysław Milewski i Łukasz Pragacz i z wyniku 2:3 zrobiło się 2:6. GLKS Lelis po dwóch kolejkach ma na swoim koncie jeden punkt, zdobyty tydzień temu na boisku w Ołdakach. Za tydzień w derbach powiatu GLKS zagra na wyjeździe z Orzem Goworowo.