B Klasa: Końcówka na wagę trzech punktów Korony II

Piłka nożna 25 września 2017 11 Komentarzy

Korona II Ostrołęka utrzymuje pozycję lidera B Klasy ostrołęckiej. Żółto-niebiescy w wyjazdowym spotkaniu z GUKS Krasnosielc wygrali 4:2, decydujące bramki strzelając w samej końcówce meczu. Jeszcze cztery minuty przed końcem meczu mieliśmy remis.

Drużyna GUKS Krasnosielc wyszła na prowadzenie w 16. minucie za sprawą Łukasza Pragacza. Szybko wyrównał Maciej Kurowicki, ale gol Sebastiana Budnego z 31. minuty dał kolejne prowadzenie gospodarzom. Minęło osiem minut, a kolejną bramkę w B Klasie strzelił Artur Muchin, ustalając wynik pierwszej połowy na 2:2.

W drugiej części gry na bramki czekaliśmy aż 42 minuty. W 87. minucie w rubryce "strzelcy" ponownie zapisał się Artur Muchin, dla którego była to 10. bramka w tym sezonie. Wynik meczu na 4:2 na minutę przed końcem ustalił Jakub Laska. W pięciu meczach Korona II odniosła pięć zwycięstw i wciąż jest na czele B Klasy jako jedna z dwóch niepokonanych drużyn.

B Klasa - 5. kolejka
GUKS Krasnosielc - Korona II Ostrołęka 2:4 (2:2)

⚽ 1:0 Pragacz '16
⚽ 1:1 Kurowicki '20
⚽ 2:1 Budny '31
⚽ 2:2 Muchin '39
⚽ 2:3 Muchin '87
⚽ 2:4 Laska '89

Korona II: Szczechowiak (90+1' Jaroszewski) - Skorupka, Skarzyński, Przytuła, Giers (70' Modzelewski), Karczewski, Macioch (89' Zabielski), Muchin (90+1' Ciak), Staszczuk (46' Gąska), Nosek (46' Laska), Kurowicki (65' Buchalski).

Tabela B Klasy + wyniki

...
13:00, 25 września 2017

czy Ostrołęckie zespoły nie potrafią wygrać bez sędziego ? z Narwio nas skręcili i teraz znowu .. ile zapłaciliśta

...
13:44, 25 września 2017

Relacja ze strony Krasnosielca

Pech nie opuszcza naszej drużyny, mimo dwukrotnego prowadzenia, a później remisowania do 90 minuty - znowu nie zdobywamy choćby punktu. W 90' na upadek w polu karnym dał się nabrać sędzia spotkania... - goście rzut karny wykorzystali, a dwie minuty później padła 4 bramka co było konsekwencją straty poprzedniej. Niestety robimy głupie błędy i tracimy stanowczo za dużo bramek - co spotkanie zawalamy bramki i w ogóle nie przypomina to gry w tamtym sezonie, gdzie byliśmy mocni głównie w defensywie...  Szkoda naszej walki bo charakteru nigdy nie brakuje, niestety punkty uciekają... Spotykaliśmy się z opiniami że ostrołęckie drużyny przerastają ligę o głowę. Możemy śmiało odpowiedzieć że nie przerastają,  przynajmniej z nami mieli więcej szczęscia i pomocy w postaci nie słusznych karnych niż umiejętności...

...
15:43, 25 września 2017

guks

b klasa ostrołęcka to i ostrołęka musi wygrywać, jak ostrołęka nie może to sędzia pomoże

...
16:51, 25 września 2017

do lamentaciarzy

Bzdury piszecie, że sędzia to pech. Ale nikt nie pisnął, że Krasnosielc ma słabe występy, bo gdzie i ile trenowali przed sezonem, a zmiany w składzie, i motoryka zawodników..
Zawsze się zwala na innych swoje niepowodzenia. Ale powodzenia z następnymi rywalami. Ciekawe czy będą łatwiejsi do ogrywania?

...
17:13, 25 września 2017

andrzej

Sędziowanie w b klasie jest pod Ostrołękę i każdy to widzi

...
19:01, 25 września 2017

sedzia pomogł narwi dyktujac niesłusznie karnego ale sklad korony i tak sie meczyc to jest nie zrozumiale

Iiii

Komentatorze z Krasnosielca wytlumacz koledze Rogali ze nie robi sie wslizgu w nogi w polu karnym jak napastnik rywali biegnie obok niego, to bedziecie mieli mniej karnych. Tak doswiadczony zawodnik nie moze robic takich bledow, bo wiele naprawde dobrych interwencji przyslania taki blad. Szukajcie bledow po swojej stronie a nie jakichs ukladow. Swoje bledy mozna wyeliminowac latwiej, niz wymyslone uklady.

P.S.Mowie o meczu z Narwia, bo na meczu z Korona nie byłem.

...
20:17, 25 września 2017

Akurat w tym meczu przy ktoryms roznym Pedzich jeszcze powiedzial ze sam by tego karnego nie gwizdnal

...
21:04, 25 września 2017

Gracz

Kolego,, do dolamenciarzy" trenował tak jak wiekszosc amatorow w 8 lidze. Ogladales to spotkanie?  Mecz byl wyrownany na remis. Moze w ostatnich 10 min sil brakowalo ale nie zmienia to faktu ze skonczylo by sie podzialem punktow- Spojrz jakie zmiany poszly w Koronie. Sedzia cale spotkanie prowadzil bardzo dobrze lecz w kluczowym momencie popelnil błąd i tyle