zdjecie 5496

B-Klasa: Pechowe porażki GLKS i Orza, Andrzejewo nowym liderem

Piłka nożna 12 kwietnia 2016 Komentarzy

W ubiegły weekend odbyła się pierwsza po zimowej przerwie kolejka B-Klasy ostrołęckiej. Piłkarze najniższej klasy rozgrywkowej w regionie wrócili do gry z wielką werwą. Niestety, sporego pecha miały ekipy z powiatu ostrołęckiego.

W ubiegły weekend odbyła się pierwsza po zimowej przerwie kolejka B-Klasy ostrołęckiej. Piłkarze najniższej klasy rozgrywkowej w regionie wrócili do gry z wielką werwą. Niestety, sporego pecha miały ekipy z powiatu ostrołęckiego.

Świt Baranowo po 35 minutach meczu z WKS Mystkówiec Stary prowadził 2:1 po golach Mateusza Tabaki i Marcina Michalaka. Niestety, chwilę później do wyrównania doprowadził Michał Milewski, a tuż po wznowieniu gry wynik na 3:2 dla zespołu gości ustalił Robert Szulc. Ekipa z Mystkówca Starego wywiozła z Baranowa komplet punktów i awansowała na trzecie miejsce w tabeli.

Sporego pecha miały ekipy Orza Goworowo i GLKS Lelis. Pierwsza z tych drużyn dość dobrze radziła sobie na wyjeździe z GKS Pokrzywnica. Niestety, w doliczonym czasie gry podopieczni Łukasza Załęskiego dali się zaskoczyć i wrócili do domu bez punktów. Zdobyczy punktowej nie odnotowali także gracze GLKS Lelis, którzy na własnym boisku ulegli Iskrze Zaręby Kościelne, bramkę tracąc w ostatnich minutach meczu.

Prawdopodobnie trzy punkty bez gry zyskają piłkarze Korony II Ostrołęka. Ich rywal - KS Pniewo - nie przyjechał na mecz z niewiadomych przyczyn. Do czasu weryfikacji wyniku na walkower, liderem B-Klasy pozostanie GKS Maxrol Andrzejewo, który wygrał z ostatnią w tabeli drużyną z Różana 2:1.

Wyniki 10. kolejki B-Klasy ostrołęckiej:

Świt Baranowo - WKS Mystkówiec Stary 2:3 (2:2)
Tabaka 19, Michalak 35 - Salwin 14, Milewski 39, Szulc 47

Świt: Darmochwał - Chodkowski, Duszak, M. Fąk, W.Fąk, Gładek (75' Grabowski), Pieńkos, Michalak, Olender (80' Rybka), Tabaka, Zarjewski (50' Łukasiak).

GKS Pokrzywnica - Orz Goworowo 1:0 (0:0)
Jasiński 90+1

Orz: Mat.Brzozowski - Mi.Brzozowski, Gąsiorowski, Sz. Gęsich, Kukliński (60' T. Gęsich), Majkowski (70' Grabiński), Sujkowski, Szpont, D.Tomaszewski, K.Tomaszewski, Załęski (75' Bukowski).

GLKS Lelis - Iskra Zaręby Kościelne 0:1 (0:0)
Tyl 82

GLKS: Dziczek - Grabowski, Grala, Mierzejewski, Mróz, Ostrowski, Parzych, Prusaczyk, Tumiński, Zalewski, Ziemek.

Pozostałe wyniki 10. kolejki:

FC 2013 Różan - GKS Maxrol Andrzejewo 1:2
Korona II Ostrołęka - KS Pniewo (goście nie przyjechali)

Tabela:

1. GKS Maxrol Andrzejewo 10 m - 24 pkt
2. Korona II Ostrołęka 9 m - 23 pkt
3. WKS Mystkówiec Stary 10 m - 22 pkt
4. Świt Baranowo 10 m - 21 pkt
5. GKS Pokrzywnica 10 m - 13 pkt
6. GLKS Lelis 10 m - 12 pkt
7. Iskra Zaręby Kościelne 10 m - 10 pkt
8. KS Pniewo 9 m - 9 pkt
9. Orz Goworowo 10 m - 8 pkt
10. FC 2013 Różan 10 m - 1 pkt

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.