B Klasa: Wymakracz zaskoczył ULKS Ołdaki

Piłka nożna 16 października 2017 4 Komentarze

Piłkarze ULKS Ołdaki ponieśli piątą porażkę w sezonie 2017/18 w B Klasie. Podopieczni Andrzeja Laskowskiego i Pawła Zyśka na własnym stadionie ulegli Wymakraczowi Długosiodło 0:3.

Na pierwszego gola przyszło czekać do 28. minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się Marcin Pamrowski. Kiedy wydawało się, że na przerwę piłkarze zejdą z jednobramkowym prowadzeniem Wymakracza, wtedy na 2:0 podwyższył Emil Rogalski. Jakby tego było mało, sześć minut po przerwie na 3:0 dla gości podwyższył Kamil Michalak. Goście zwyciężyli 3:0 i tym samym było to ich czwarte zwycięstwo w sezonie. Z kolei ULKS Ołdaki przegrał piąty raz.

Wymakracz zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli B Klasy, z kolei ULKS jest dziewiąty. Za tydzień zespół z Ołdak zmierzy się na wyjeździe z ekipą KS Pniewo.

ULKS Ołdaki - Wymakracz Długosiodło 0:3 (0:2)

⚽ 0:1 Pamrowski '28
⚽ 0:2 Rogalski '45
⚽ 0:3 Michalak '51

ULKS: Kruczyk - Woroniecki, R. Szabłowski, Chojnowski (46' Janczewski), Banach (65' Domalewski), Gawek, D. Szabłowski (80' Florczykowski), Stworzyjan, Żerański, Siemborski, Brzostek.