Beniaminek z Kadzidła rewelacją jesieni w A-Klasie

Piłka nożna 03 grudnia 2015 Komentarzy

Kurpik Kadzidło, Rzekunianka Rzekuń i Aldo Bartnik Myszyniec to zespoły, które w sezonie 2015/16 reprezentują powiat ostrołęcki w rozgrywkach A-Klasy. Zdecydowanie najlepiej wiedzie się pierwszemu z wymienionych klubów, choć Kurpik jest beniaminkiem rozgrywek.Podopieczni Arkadiusza Chmielewskiego dysponują szeroką i wyrównaną kadrą, co jest wielkim plusem w niższych klasach rozgrywkowych. Bilans kadzidlańskiego zespołu to osiem zwycięstw, jeden remis i cztery porażki. Zdobycz punktowa (25) pozwala na zajmowanie czwartego miejsca w tabeli, z sześciopunktową stratą do liderującego Orzyca Chorzele. Niezwykle dobrze Kurpik spisywał się na własnym stadionie, gdzie wygrał sześć spośród siedmiu rozegranych spotkań.

Na miejscu dziesiątym rundę jesienną ukończyła Rzekunianka Rzekuń. Pięć wygranych, jeden remis i siedem porażek to dość średni bilans, ale gra zespołu z Rzekunia pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Po rozpoczęciu piłkarskiej wiosny podopieczni Pawła Sendrowskiego będą walczyć o podtrzymanie passy czterech spotkań bez porażki, z jaką wkroczyli w przerwę między rundami.

Zupełnie nie wiedzie się za to Aldo Bartnikowi Myszyniec. Drużyna ma problemy ze składem, liczne kontuzje i sprawy osobiste piłkarzy sprawiły, że podczas niektórych spotkań do gry dostępnych było tylko 12-13 graczy. Bilans Bartnika to dwa zwycięstwa, trzy remisy i osiem porażek. Daje to trzynaste miejsce w tabeli i zapowiada walkę o utrzymanie już wiosną.

Tabela A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej:

1. Orzyc Chorzele 31
2. Mazowsze Jednorożec 26
3. Kryształ Glinojeck 25
4. Kurpik Kadzidło 25
5. GKS Strzegowo 24
6. Gryf Kownaty Żędowe 21
7. Orzeł Sypniewo 18
8. KS Wąsewo 18
9. Jutrzenka Unieck 17
10. Rzekunianka Rzekuń 16
11. GUKS Krasnosielc 15
12. Korona Karolinowo 14
13. Bartnik Myszyniec 9
14. Gladiator Słoszewo 7

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.