Błękitni zagrali do końca, Tęcza Łyse pokonana [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 25 września 2016 Komentarzy

Tęcza Łyse przegrała z Błękitnymi Raciąż 1:3 w spotkaniu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej. Zespół z powiatu ostrołęckiego stracił punkty w ostatnich minutach meczu, dwie bramki Błękitnych w doliczonym czasie gry kosztowały też Tęczę spadek na 16. miejsce w tabeli.

Dla Tęczy niedzielne spotkanie rozpoczęło się kiepsko, już w 3. minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Grudzień i goście prowadzili 1:0. Przyjezdni przeważali, lecz Tęcza zaskoczyła rywala w 15. minucie spotkania. Na strzał z dystansu zdecydował się Piotr Kamionowski, a piłka wpadła do siatki ku zaskoczeniu bramkarza Kamila Kalinowskiego. Do przerwy mieliśmy remis 1:1.

Co ciekawe, w drugiej połowie bliżej strzelenia gola była Tęcza, jeden ze strzałów w wykonaniu Marka Kaliszewskiego poszybował minimalnie nad bramką. Goście dążyli jednak do zwycięstwa i dopięli swego w doliczonym czasie gry. Najpierw do siatki trafił obrońca Krzysztof Dąbkowski, a minutę później było już 3:1 po trafieniu Kamila Majkowskiego. Zabójcza końcówka dała wiceliderowi z Raciąża trzy punkty, a kibice Tęczy mogą czuć spore rozczarowanie, bowiem minimum punkt był na wyciągnięcie ręki.

Po 11 kolejkach Tęcza zajmuje szesnaste miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów (2 zwycięstwa, 3 remisy, 6 porażek). Kolejny mecz drużyna z powiatu ostrołęckiego rozegra na wyjeździe przeciwko Podlasiu Sokołów Podlaski, już 1 października.

Tęcza Łyse - Błękitni Raciąż 1:3 (1:1)

⚽ 0:1 Grudzień '3
⚽ 1:1 P. Kamionowski '15
⚽ 1:2 Dąbkowski '90+2
⚽ 1:3 Majkowski '90+3

TĘCZA: Jędraszczak - Domian, Sulkowski, Zygmunt, Kardaś, K. Kamionowski, Sowa (69' Korytkowski), P. Kamionowski (88' Grzyb), Szymański (64' Pa. Magdaleński), Kaliszewski, Sokołowski (83' Pi. Magdaleński).