zdjecie 3243

Bohaterowie gali "Sparta" zapraszają na swoje walki (zobacz wideo)

Sporty walki 24 marca 2017 0 Komentarzy

Do V Gali Sportów Walki "Sparta" zostało już niewiele ponad dwa tygodnie. Wielkie sportowe emocje zaplanowano na 8 kwietnia w hali im. A. Gołasia. Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś, obejrzyj wideo z zaproszeniem.

Piąta edycja Gali Sportów Walki "Sparta" w Ostrołęce już 8 kwietnia (sobota) od godz. 19.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. W walkach na gali zaprezentują się zawodnicy ostrołęckich klubów: Champion, CrossFightGym, Victoria i Academia Gorila. Zaplanowano jedenaście emocjonujących walk w czterech formułach: boks, MMA, K1 i boks tajski.

Organizatorem ostrołęckiej gali jest klub Champion Ostrołęka. Bilety w cenie 20, 25 i 30 zł dostępne są w siłowni CrossFightGym przy ul. Hubalczyków 2, w sklepie Iron Man w DH "Handlowiec" przy ul. Gorbatowa oraz w sklepie Vitamin Shop w "Galerii Bursztynowej". Wejściówki będzie można także kupić w hali im. Gołasia przed rozpoczęciem gali.

Pełną obsadę gali zaprezentujemy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym, ale już teraz możemy zapowiedzieć, że emocji na pewno nie zabraknie. W walce wieczoru wystąpi Karol Zyra, który niedawno odniósł triumf na gali FEN 16 na warszawskim Torwarze. Specjalne zaproszenie do przyjścia na galę wystosowali także główni bohaterowie wieczoru...Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.