Boxrec: Przemysław Zyśk już 68. na świecie!

Sporty walki 24 lipca 2021 3 Komentarze

Przemysław Zyśk pnie się w górę prestiżowego rankingu Boxrec w kategorii superpółśredniej. Pięściarz z Ostrołęki, który niedawno odniósł swoje 16. zawodowe zwycięstwo, plasuje się już na 68. miejscu w swojej kategorii wagowej wśród 1544 zawodników z całego świata. "Ostrołęcki Taran" notuje awans za awansem.

Niedawno informowaliśmy o kolejnej bardzo dobrej walce w wykonaniu 29-letniego ostrołęczanina. Zyśk pewnie pokonał Marcosa Cornejo, dominując we wszystkich rundach pojedynku. Argentyńczyk nie miał żadnych szans na wyrównany bój z "Ostrołęckim Taranem" - może jedynie być zadowolony, że nie dał się znokautować i dotrwał do końca pojedynku. 

ZOBACZ: Pewna wygrana Zyśka! "Ostrołęcki Taran" pokazał klasę

Szesnasta zawodowa wygrana oznacza, że Zyśk pnie się w górę swojej kategorii wagowej w rankingu Boxrec. W najnowszym zestawieniu zajmuje już 68. miejsce i jest oczywiście najlepszy z Polaków. O tym, że nie jest łatwo być w takim rankingu w pierwszej "100" niech świadczy fakt, że w tej kategorii wagowej sklasyfikowanych jest ponad 1,5 tys. pięściarzy. 

zdjecie

Liderem rankingu w "super welterweight" jest Amerykanin Jermell Charlo, a na podium są jeszcze Argentyńczyk Brian Castano i Amerykanin Erickson Lubin. Przemysław Zyśk pnie się do góry, jest coraz bliżej czołówki i każdą walką udowadnia, że zbliża się czas na poważniejsze wyzwania. 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
19:04, 24 lipca 2021

Tarpan

Z jakimi on się przeciwnikami bije, ostatnio dziadkowi ledwo dał radę, niech już lepiej skręca te talerze czy tam liże te patelnie  

ocena: -         zgłoś
...
04:18, 25 lipca 2021

DoTarpan

Typowy komentarz nieudacznika życiowego

ocena: -         zgłoś
...
12:26, 25 lipca 2021

Yhy

Tarpan ty lamusie. Kij ci w dziąsło przegrywie życiowy.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.