zdjecie 7405
zdjecie 7405

Cel Nike to pierwsza liga do 2021 roku [WIDEO, ZDJĘCIA]

Siatkówka 25 maja 2017 5 Komentarzy

Zarząd OTPS Nike Ostrołęka jest zadowolony z wyników, jakie zostały osiągnięte w sezonie 2016/17. Prezes Dariusz Piersa na spotkaniu z sympatykami klubu podkreślił, że stawia sobie ambitne cele. Ten najważniejszy to dwa awanse w ligach seniorek, które działacze i trenerzy chcą zrealizować w ciągu czterech lat.

W spotkaniu zorganizowanym po drugim meczu turnieju finałowego III ligi w Ostrołęce wzięło udział kilkanaście osób, byli to sympatycy klubu, sponsorzy, trenerzy i działacze. Celem spotkania było przedstawienie oferty klubu na nowy sezon oraz dotychczasowych dokonań. Dowiedzieliśmy się, że siatkarki w nowym sezonie występować będą w nowych strojach, na których znajdzie się miejsce na logotypy sponsorów. Cele również są stawiane nie byle jakie, jest to bowiem awans o dwie ligi w ciągu czterech lat i to drużyną opartą w większości na zdolnej młodzieży.

- Kilka dziewcząt z Ostrołęki obecnie kontynuuje grę poza naszym miastem, m.in. w Warszawie i okolicach. Deklarują chęć powrotu, aby rozwijać się w rodzinnym mieście. Jest to możliwe tylko w sytuacji, gdy stworzymy im do tego warunki, czyli mocny klub drugiej, a nawet pierwszej ligi. Wówczas nasze dzieci będą mogły zostać w domu, a nie w wieku 16-18 lat emigrować do innych miast - mówi prezes Dariusz Piersa.

Na razie młoda drużyna Nike popisuje się umiejętnościami w rozgrywkach III ligi oraz rozgrywkach młodzieżowych. W trzeciej lidze mazowieckiej niemal nie mają sobie równych, a w dwóch ostatnich sezonach grę kończyły na turnieju finałowym tego poziomu rozgrywek. Awansu do drugiej ligi wywalczyć się nie udało, lecz wydaje się on w najbliższych latach jedynie formalnością, biorąc pod uwagę poziom rywalek oraz siłę ostrołęczanek. Czy cel zarządu klubu uda się zrealizować? Odpowiedź za cztery lata. Tymczasem zapraszamy do materiału wideo ze spotkania.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
11:37, 25 maja 2017

Gość

życzę powodzenia, Nike idzie dobrą drogą


...
13:14, 25 maja 2017

^^

Tylko nie spocznijcie na laurach a konsekwentnie do xelu. Powodzenis Nike.


...
17:00, 25 maja 2017

czytelnik

Oby się udało. Kibicuję Nike mocno.  


...
18:52, 25 maja 2017

kibic

Zwykle kibicuję seniorom ale któregoś weekendu wybrałem się na turniej młodziczek  i byłem zdumiony, dziewczyny pokazały kawał dobrej siatkówki. Od tamtej pory kibicuję też NIKE. Świetnie z piłką radziły sobie nie tylko te dziewczyny co ostatnio widziałem na finałach seniorek. Dziewczyny mają warunki, są wysokie. Troche pracy trenerów i za cztery lata I liga nasza. Powodzenia Nike  


...
21:09, 25 maja 2017

tw bolek

zero pytań...wszystko jasne...Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.