Cenne dwa punkty Trójki Ostrołęka w Łodzi

Piłka ręczna 17 września 2016 Komentarzy

Pierwsze zwycięstwo w sezonie 2016/17 odnieśli szczypiorniści Trójki Ostrołęka. Z Łodzi przywieźli cenne dwa punkty po wygranej 35:29 nad ChKS Łódź w 2. kolejce II ligi. Wygrana to efekt świetnej gry ostrołęczan w pierwszej połowie sobotniego spotkania.

Podopieczni Radosława Żebrowskiego do przerwy prowadzili bowiem z rywalami 25:14. Druga część gry była już spokojną grą do końca i choć rywale odrobili część strat, to jednak wynik wciąż pozostał niezagrożony. Ostatecznie Trójka wygrała mecz różnicą sześciu goli i zapisała na swoim koncie pierwsze zwycięstwo w sezonie. Przypomnijmy, że tydzień temu na inaugurację II ligi Trójka minimalnie przegrała w Ostrołęce z KS Uniwersytet Radom.

Za tydzień Trójka zmierzy się przed własną publicznością ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka. O dokładnym terminie i godzinie meczu poinformujemy wkrótce w naszym serwisie sportowym.