zdjecie 1166
zdjecie 1166

Co z remontem stadionu? Prezydent Łukasz Kulik odpowiada

Inne 16 lutego 2019 10 Komentarzy

Na jakim etapie są prace w kwestii remontu stadionu miejskiego w Ostrołęce? Okazuje się, że na bardzo wczesnym. Miasto nie zaakceptowało jeszcze koncepcji architektoniczno-budowlanej stadionu. Nie poniosło jednak też żadnych kosztów w tym zakresie.

Na jakim etapie są prace w kwestii remontu stadionu miejskiego w Ostrołęce? Okazuje się, że na bardzo wczesnym. Miasto nie zaakceptowało jeszcze koncepcji architektoniczno-budowlanej stadionu. Nie poniosło jednak też żadnych kosztów w tym zakresie.

W ostatnim czasie radny Mariusz Łuba z klubu Ostrołęka dla Wszystkich zadał prezydentowi Łukaszowi Kulikowi wiele pytań w formie interpelacji. Dotyczyły one przebudowy stadionu w Ostrołęce.  Łuba zapytał m.in. o tym, czy przedstawione plany są ostatecznymi, i jakie koszty miasto poniosło w związku z tym projektem. Jest już odpowiedź.

- Miasto Ostrołęka posiada podpisaną umowę na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy i modernizacji stadionu miejskiego w Ostrołęce przy ul. Witosa 1 wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa stadionu miejskiego". Opracowanie dokumentacji projektowej podzielone jest na trzy etapy. Realizacja ww. umowy jest w pierwszym etapie, tj. przedstawiania przez projektanta do akceptacji zamawiającego koncepcji architektoniczno-budowlanej stadionu miejskiego w Ostrołęce, która nie uzyskała jeszcze akceptacji zamawiającego - wyjaśnia prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

Czy w związku z tym miasto poniosło jakieś koszty?

- Miasto Ostrołęka nie poniosło żadnych kosztów w ramach realizacji ww. umowy oraz nie będą występować koszty związanie ze zmianą projektu, ponieważ taki projekt nie powstał. Projekt budowlany i wykonawczy są przewidziane do realizacji w następnych etapach tj. po zatwierdzeniu przez zamawiającego koncepcji architektoniczno-budowlanej - dodaje włodarz miasta.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
14:00, 16 lutego 2019

oka

Trzeba umówić eksperta


...
14:04, 16 lutego 2019

Jan

Kulik weź eksperta za 8 tys. to ci powie ok. da się.


...
15:06, 16 lutego 2019

Zawsze za

Konsultujcie proszę z wszystkimi Związkami państwowymi ; lekkoatletyka pilka itd bo później nie dopuszcza i będzie licho zawsze za  


...
15:26, 16 lutego 2019

Kib

No bez eksperta ni da rady.  Kamera uwieczni weźmie kasę za film i się kręci.


...
16:35, 16 lutego 2019

ZZZ

Ekspert przecież już jest.


...
17:17, 16 lutego 2019

tak

tak jak w filmie, sami swoi. kasa tylko dla swoich, Paranoja jakich mało,


...
17:55, 16 lutego 2019

kl

A co pisowskie trolle myśleliście, że stadion będzie tylko dla jednego klubu piłkarskiego? Gula wam chodzi!!


...
18:57, 16 lutego 2019

Gość

Skonczyl sie koroniarski folwark Juchniewicza a on bezczelnie na facebooku do tego nawiazuje i robi z przekreciarskiek korony jakis klub wyklety


...
19:46, 16 lutego 2019

Gość

Kaszana


...
23:23, 16 lutego 2019

Gość

Tylko kaszana to ogarnie i jeszcze szpenio z MO od sportu  s potem już tylko pan kamerka  jajka jak beretySerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.