zdjecie 473

Ćwierćfinał EURO 2016 Polska - Portugalia [KONKURS]

Piłka nożna 29 czerwca 2016 Komentarzy

Już jutro polscy piłkarze rozegrają piąty mecz na Mistrzostwach Europy we Francji. W pojedynku ćwierćfinałowym biało-czerwoni zmierzą się z Portugalią. Stać nas na zwycięstwo, podobnie jak naszych czytelników stać na zwycięstwo w naszym konkursie!

Już jutro polscy piłkarze rozegrają piąty mecz na Mistrzostwach Europy we Francji. W pojedynku ćwierćfinałowym biało-czerwoni zmierzą się z Portugalią. Stać nas na zwycięstwo, podobnie jak naszych czytelników stać na zwycięstwo w naszym konkursie!

Zabawę "Kibicujemy Polskiej Reprezentacji" rozpoczęliśmy 10 czerwca, w dniu inauguracji EURO 2016. Dotychczas nadesłaliście do nas już 17 zdjęć. Mamy fotki najmłodszych oraz tych nieco starszych kibiców w domowym zaciszu, strefie kibica czy na stadionach, zarówno w eliminacjach do Euro, jak i na samych mistrzostwach. A przypomnijmy, że tematyka zdjęć jest absolutnie dowolna - macie po prostu pokazać jak kibicujecie naszym piłkarzom.

Co ciekawe, konkursowe fotografie docierają do nas nie tylko z Ostrołęki i powiatu, ale także z całego kraju. To cieszy, że choć dla wielu uczestników rywalizacja będzie pewnie jedynie prestiżowa, to liczy się dla nich pokazanie swojego oddania reprezentacji polskich piłkarzy. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie - zdjęcia można wysyłać na adres mailowy sport@eostroleka.pl. Po ostatnim meczu Polaków na EURO przeprowadzimy głosowanie na naszej stronie oraz na Facebooku. Najlepsi uczestnicy otrzymają nagrody - dwumiesięczne karnety do CrossFightGym Ostrołęka, bony na 50 zł do wykorzystania w ostrołęckich lokalach, zestawy kibica czy książki o tematyce piłkarskiej. Zapraszamy konkursowiczów bez względu na miejsce zamieszkania, ale chcielibyśmy, by w zabawie udział wzięły także osoby z naszego regionu. Do dzieła!

Regulamin konkursu "Kibicujemy Polskiej Reprezentacji"  (216,56 KB)

Tymczasem w czwartek o 21.00 Polska zagra z Portugalią w ćwierćfinale EURO 2016. Dla podopiecznych Adama Nawałki będzie to historyczne spotkanie. Jeszcze nigdy nie udało nam się zajść tak daleko w Mistrzostwach Europy, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. A rośnie tym bardziej, że Portugalia spośród czterech spotkań na EURO wygrała tylko jedno i to po dogrywce. Czy biało-czerwoni wykorzystają słabszą formę Portugalii? Już nie możemy się doczekać tego widowiska!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.