Czy da się lepiej zacząć sezon? Troszyn na czele IV ligi (wyniki, tabela)

Piłka nożna 22 sierpnia 2021 1 Komentarz

KS CK Troszyn wygrał z Sokołem Serock 5:1 i jest liderem IV ligi po trzech kolejkach. Drużyna z powiatu ostrołęckiego zanotowała kapitalny start w rozgrywkach i pokazała, że zamierza się liczyć w grze o wysokie pozycje.

Piłkarze KS CK Troszyn rozpoczęli sezon od dwóch wygranych po 4:0 - z Drukarzem Warszawa i Makowianką Maków Mazowiecki. W starciu z Sokołem Serock podopieczni Michała Złotkowskiego nie zamierzali zwalniać tempa.

Już w trzeciej minucie do siatki trafił Kacper Matusiak, a na cztery minuty przed przerwą na 2:0 podwyższył Kamil Majkowski. Bramka Artura Rawy w doliczonym czasie gry pierwszej połowy dała nadzieję beniaminkowi, ale w drugiej odsłonie kolejne gole strzelali gospodarze: w 56. minucie Kamil Majkowski, w 70. minucie Jakub Tyska i w 76. minucie Dominik Dzwonkowski.

Trzy mecze, 9 punktów, bilans bramkowy 13:1, pozycja lidera. Troszyn zaczął ligę z wysokiego "C".