Derby w Łysych i Ostrołęce. Przed nami piłkarski weekend

Piłka nożna 20 maja 2016 Komentarzy

W najbliższy weekend w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim dojdzie do wielu interesujących starć piłkarskich, począwszy od ligi okręgowej, aż do B-Klasy. Najciekawiej zapowiadają się spotkania Tęczy Łyse z Koroną Ostrołęka oraz piłkarek Jantaru Ostrołęka z MUKS Tomaszów Mazowiecki.Derbowe starcie obejrzą kibice w Łysych, gdzie miejscowa Tęcza podejmie Koronę Ostrołęka. Będzie to starcie dwóch niezwykle bramkostrzelnych ostatnio zespołów. Podopieczni Dariusza Narolewskiego w dwóch ostatnich meczach strzelili 12 bramek, Korona - 9. Przy Topolowej w Łysych możemy więc się spodziewać niezwykle ciekawego i obfitującego w bramki meczu. Ciekawie będzie też w Troszynie, gdzie KS CK podejmie Żbik Nasielsk. Będzie to pojedynek sąsiadów w ligowej tabeli, co dodatkowo potęguje emocje związane z tym spotkaniem.

W A-Klasie przed własną publicznością zagrają Kurpik Kadziło i Aldo Bartnik Myszyniec. Dla piłkarzy z Myszyńca będzie to szczególnie ważny mecz, gdyż podopieczni Daniela Dziekońskiego walczą o 11. miejsce, gwarantujące utrzymanie na tym poziomie rozgrywek. Mecz rozegrany zostanie w Baranowie.

Niedziela przyniesie hit w B-Klasie ostrołęckiej. Świt Baranowo pojedzie do Andrzejewa, gdzie zmierzy się z tamtejszym GKS Maxrol. Będzie to spotkanie, które może w ostatecznym rozrachunku rozstrzygnąć nawet kwestię awansu do A-Klasy. Pojedynek wicelidera z liderem będzie miał wyjątkową oprawę. Kibice Świtu organizują bowiem wyjazd na mecz do Andrzejewa. Autokar wyruszy z Baranowa i może zabrać także kibiców z Ostrołęki. Zapisy: 505-251-760.

Kolejny mecz w II lidze rozegrają piłkarki Jantaru Ostrołęka. Podopieczne Rafała Koska w niedzielny wieczór zmierzą się u siebie z MUKS Tomaszów Mazowiecki. Będzie to okazja do utrzymania dobrej formy i przedłużenia passy zwycięskich meczów. Zapraszamy na stadion przy Witosa.

25. kolejka ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej:

KS CK Troszyn - Żbik Nasielsk 21 maja, 16:00
Tęcza Łyse - Korona Ostrołęka 22 maja, 17:00

22. kolejka A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej:

Korona Karolinowo - Rzekunianka Rzekuń 21 maja, 16:00
Kurpik Kadzidło - Jutrzenka Unieck 21 maja, 16:00
Aldo Bartnik Myszyniec - GUKS Krasnosielc 21 maja, 16:00

16. kolejka B-Klasy ostrołęckiej:

Korona II Ostrołęka - Orz Goworowo 21 maja, 15:00
GKS Andrzejewo - Świt Baranowo 22 maja, 17:00
FC 2013 Różan - GLKS Lelis 22 maja, 15:00

19. kolejka II ligi mazowieckiej:

Jantar Ostrołęka - MUKS Tomaszów Mazowiecki 22 maja, 17:00

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.